Шахраї не сплять. З приходом весни масових випадків шахрайства все більшає

Шахраї не сплять. З приходом весни масових випадків шахрайства все більшає. Хто ошукує Українців та в які сіті потрапляють люди, намагаючись заробити на опитуванні в мережі.

Ще з 2019 року до кібергполіції посипалися повідомлення, щодо того, буцім-то сайт ТСН обшуку людей пропонуючи їм пройти просте опитування і отримати гроші.

Люди вірили яскравій обкладинці реклами і один за одним передавали свої особисті дані, вписували конфіденційну інформацію в так званий бланк.

Деякий час горе-шахраїв не було ні видно, ні чути. Але враховуючи нинішню ситуацію, досить багато ресурсів в мережі викладають інфу, наче знову ЄС, НАТО та ООН дає допомогу для українців, але для цього треба обов’язково заповнити анкету.

Звісно, перейшовши за посиланням, давши безліч дозволів на використання облікових даних та інформації, шахраї можуть і будуть використовувати її проти нашої країни та народу.

На картинці доречі, Алла Мазур- українська телеведуча новин на ТСН. Ну і звісно, при заповнені фейкової анкети люди вкажуть email та номер карти, куди треба перераховувати гроші.

А відтак жертв цих махінацій стає дедалі більше, звичайно ніхто ніяких виплат, компенсацій та допомоги не отримує, однак кілька кредитів чи зламані соц мережі, втрачені гроші з карти- запросто.

А тому всі операції по оформленню допомоги варто проводити з кваліфікованими спеціалізованими органами, або, якщо це онлайн, то тільки через офіційні ресурси.

Related Post

Великобританія передасть Україні 6 тисяч ракетВеликобританія передасть Україні 6 тисяч ракет

Лондон виділить Києву 25 млн фунтів на військові потреби та поставить додаткові партії зброї. Великобританія має намір передати Україні для захисту від російської агресії ще 6 тисяч ракет, включаючи протитанкові.

То герой на словах чи на ділі. Один з прихильників побачив афішу про виступ Барських в СШАТо герой на словах чи на ділі. Один з прихильників побачив афішу про виступ Барських в США

То герой на словах чи на ділі. Один з прихильників побачив афішу про виступ Барських в США. Відтак, Макс дуже яро і завзято відгукувався про те, що він любить, цінує

У Лисичанську зруйновано школу, яка витримала дві світові та бій за місто в 2014-муУ Лисичанську зруйновано школу, яка витримала дві світові та бій за місто в 2014-му

У Луганській області вщент згорів один із найкращих освітніх закладів регіону — Лисичанська гімназія. Її побудували бельгійці більш як сто років тому. Про це 2 травня повідомив голова ОДА (ОВА)