Шахраї не сплять. З приходом весни масових випадків шахрайства все більшає

Шахраї не сплять. З приходом весни масових випадків шахрайства все більшає. Хто ошукує Українців та в які сіті потрапляють люди, намагаючись заробити на опитуванні в мережі.

Ще з 2019 року до кібергполіції посипалися повідомлення, щодо того, буцім-то сайт ТСН обшуку людей пропонуючи їм пройти просте опитування і отримати гроші.

Люди вірили яскравій обкладинці реклами і один за одним передавали свої особисті дані, вписували конфіденційну інформацію в так званий бланк.

Деякий час горе-шахраїв не було ні видно, ні чути. Але враховуючи нинішню ситуацію, досить багато ресурсів в мережі викладають інфу, наче знову ЄС, НАТО та ООН дає допомогу для українців, але для цього треба обов’язково заповнити анкету.

Звісно, перейшовши за посиланням, давши безліч дозволів на використання облікових даних та інформації, шахраї можуть і будуть використовувати її проти нашої країни та народу.

На картинці доречі, Алла Мазур- українська телеведуча новин на ТСН. Ну і звісно, при заповнені фейкової анкети люди вкажуть email та номер карти, куди треба перераховувати гроші.

А відтак жертв цих махінацій стає дедалі більше, звичайно ніхто ніяких виплат, компенсацій та допомоги не отримує, однак кілька кредитів чи зламані соц мережі, втрачені гроші з карти- запросто.

А тому всі операції по оформленню допомоги варто проводити з кваліфікованими спеціалізованими органами, або, якщо це онлайн, то тільки через офіційні ресурси.

Related Post

путін не дає згоди на порятунок людей з «Азовсталі», — заступниця Міністра оборони України Ганна Малярпутін не дає згоди на порятунок людей з «Азовсталі», — заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр

Україна залучає всі можливі міжнародні організації для порятунку військових, які лишаються на території «Азовсталі», проте голова рф не дає на це згоди. Ганна Маляр додала, що не може розсекречувати деталі

Ірпінь звільнили від окупантів – мерІрпінь звільнили від окупантів – мер

  Місто Ірпінь Київської області звільнене від окупантів. Про звільнення Ірпеня розповів міський голова Олександр Маркушин. “Наш Ірпінь звільнений від московської нечисті!!! Слава Україні! Слава її захисникам! Вічна пам’ять загиблим

Вінничанин подарував новенькі квартири двом героїчним родинам з МаріуполяВінничанин подарував новенькі квартири двом героїчним родинам з Маріуполя

Українці об’єднуються, допомагають один одному й не шкодують нічого для своїх. Гроші, машини та й навіть квартири готові віддати аби пришвидшити мир та допомогти тим, хто опинився у біді. Так