Шанс на повноцінне життя: військові хірурги провели унікальні операції з реплантації кінцівок українським захисникам

Ще один не менш важливий фронт – медичний. Українські лікарі, хірурги борються за життя та здоров’я військових, які постраждали під час бойових дій. Завдяки високому професіоналізму медичних працівників у багатьох українських захисників з’явився другий шанс.

Так за даними Генерального штабу Збройних сил України, за останні декілька тижнів наші військові хірурги успішно провели низку унікальних операцій – реплантацій сегментів кінцівок.

Таку надскладну операцію провели чотирьом пораненим: трьом було прооперовано нижні кінцівки в одному – верхню кінцівку.

Що таке реплантація?

Це хірургічне приживлення відокремленої від організму кінцівки або її частини, шляхом зшивання судин, з’єднання пошкоджених нервів, сухожиль, кісток, м’язової тканини і подальше відновлення кровообігу.

Професійно виконана реплантація дозволяє повернути рухливість, чутливість та можливість повернення до колишньої діяльності з використанням пошкодженої кінцівки.

Related Post

Івано-Франківський потяг на честь перемоги Kalush Orchestra названо «Стефанія Експрес»Івано-Франківський потяг на честь перемоги Kalush Orchestra названо «Стефанія Експрес»

  Знайти поїзд можна буде за назвою пісні «Стефанія». Потяг № 43 маршрутом Київ – Івано-Франківськ невдовзі називатися «Стефанія Експрес». Про це повідомили в офіційному Телеграм-каналі АТ «Укрзалізниця». Відповідні зміни

Країни ЄС попри ембарго продавали зброю росії: списокКраїни ЄС попри ембарго продавали зброю росії: список

Ще у 2014 році наклали ембарго на експорт зброї з Європи в Росію. Проте країна-агресор ще п’ять років продовжувала купувати зброю у ЄС принаймні до 2020 року. Про це свідчать

Білий дім виступить завтра із важливим зверненням щодо війни в Україні. Чого очікувати?Білий дім виступить завтра із важливим зверненням щодо війни в Україні. Чого очікувати?

У суботу, 26 березня, президент США Джо Байден виступить зі “значною промовою” щодо України. Він має намір закликати вільний світ до єдності перед агресією Росії, розповісти про причини та спрогнозувати