ЦЕ EASY Україна понад усе «Ще ніколи не було так соромно»: російський дипломат при ООН подав у відставку

«Ще ніколи не було так соромно»: російський дипломат при ООН подав у відставку

Співробітник російського постійного представництва при ООН у Женеві Борис Бондарєв заявив про свою відставку через війну рф проти України. За його словами, за час дипломатичної служби йому ще ніколи не було так соромно за свою країну та роботу.

Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі LinkedIn.

«Розв’язана путіним агресивна війна з Україною, а за фактом з усім західним світом — не лише злочин проти українського народу, а й, мабуть, найтяжчий злочин проти народу росії», — написав Бондарєв.

Згідно з сайтом відділення ООН у Женеві, цей дипломат обіймав у постійному представництві посаду радника. За його словами, він перебував на дипломатичній службі 20 років.

«На жаль, усі ці двадцять років рівень брехні та непрофесіоналізму в роботі МЗС увесь час зростав», — написав Бондарєв.

У коментарі Reuters він також сказав, що кілька разів висловлював свою стурбованість вторгненням в Україну старшим співробітникам посольства: «Мені сказали тримати язик за зубами, щоб уникнути наслідків».

Росія ніяк офіційно не відреагувала, щодо цієї відставки.

Бондарєв, імовірно, став першим російським кадровим дипломатом, який публічно заявив про свою відставку через війну в Україні.

Related Post

Школярка з Чернівців наважилася обрізати довге волосся, щоб допомогти українським воїнамШколярка з Чернівців наважилася обрізати довге волосся, щоб допомогти українським воїнам

Школярка Софія з Чернівців вирішила обрізати своє довге красиве волосся, щоб допомогти українським воїнам, які захищають країну на фронті. Історію маленької героїні розповіла її мама Анна Мартин на сторінці в

У Харкові відновлює роботу наземний громадський транспорт: проїзд – безкоштовнийУ Харкові відновлює роботу наземний громадський транспорт: проїзд – безкоштовний

З понеділка, 16 травня, у Харкові пустять громадський транспорт, включаючи трамваї, тролейбуси та автобуси. Про це міський голова Ігор Терехов повідомив у вечірньому відеозверненні. Зокрема, планується запустити 4 трамвайних маршрути

Держрегулювання цін на пальне призупинено: якої вартості можна очікувати?Держрегулювання цін на пальне призупинено: якої вартості можна очікувати?

Державне регулювання цін на моторне пальне в Україні призупинили. Вартість бензину і дизельного палива на АЗС зміниться. Держава очікує, що максимальні ціни на дизель не перевищуватимуть 58 гривень за літр.