Що Карлос Кастанеда радить жінкам, яким не щастить у коханні

Коли навколо все руйнується і просвіту в особистому житті не спостерігається, беру в руки книгу Кастанеди. Цитати Карлоса Кастанеди допомагають поглянути на світ, на себе і на свої дії по-іншому. Ох, Карлос, тільки ти мене і розумієш!

Як каже моя сестра Ілона: «Розумну і успішну людину можна визначити за вмінням долати труднощі і виплутуватися з ситуацій. І тут хтось справжній профі, а комусь ще вчитися і вчитися ». Ось тільки я жодного разу не зустрічала професіоналів у відносинах. Тих, хто вміє легко і просто знайомитися – хоч греблю гати. Тих же, хто вміє довго зберігати гарні відносини – мало. А ось зовсім щасливих – одиниці.

При цьому питання взаєморозуміння, побудови відносин, створення гармонійної сім’ї важливий всім. Значить і відповідь одна і та ж сама.

У дитинстві я захоплювалася книгами Карлоса Кастанеди, і зараз, в дорослому віці, наткнувшись на одну з його книг, прочитала цитату і багато прояснилося у мене в голові.

Звучить ця цитата так: «Якщо тобі не подобається те, що ти отримуєш, зміни те, що ти даєш!» А це означає, що не можна отримати інший результат, вирішуючи проблему одними і тими ж способами.

Наприклад, моя сестра розумниця і красуня: і виглядає чудово, і освічена, тактовна і вдома порядок практично ідеальний. Чоловік її вигладжений, сорочки завжди чисті, а на вечерю кожен раз новий кулінарний шедевр. Ось тільки ставлення його при цьому залишає бажати кращого. Він не цінує те, що має!

І тут можна поображатися, поскандалити, закатати істерики на його поведінку. Але навіщо псувати собі і йому нерви. Адже все просто: потрібно перестати йому давати той комфорт, як раніше. Не подобається – йди! Як би ти сильно не любила людину, слід пам’ятати, що ти у себе одна і ніхто не має права знецінювати тебе і не поважати.

Можливо це складно, боляче і різко. Але по-іншому ніяк. Повагу і адекватну самооцінку більш легкими методами не повернеш. Тільки через кардинальні зміни!

А ось ще невелика подбірка цитат Кастанеди, гідних твоєї уваги:

«Марно витрачати все своє життя на один єдиний шлях, особливо, якщо цей шлях не має серця».

«Роби так, немов це сон. Дій сміливо і не шукай виправдань».

«Люди, як правило не усвідомлюють, що в будь-який момент можуть викинути зі свого життя все що завгодно. В будь-який час. Миттєво».

«Потрібно шукати і бачити чудеса, яких повно навколо тебе. Ти помреш від втоми, не цікавлячись нічим, крім себе самого; від цієї-то втоми ти глухий і сліпий до всього іншого».

«Позбавившись почуття власної важливості, ми стаємо невразливими».

«Весь фокус у тому, на що орієнтуватися … Кожен з нас сам робить себе або нещасним, або сильним. Обсяг роботи, необхідної і в першому, і в другому випадку, – один і той же ».

«Коли ми бачимо світ очима любові, він відкриває нам свої кращі сторони».

Цитати Карлоса Кастанеди просякнуті мудрістю. А найголовніше рішення, яке я з них винесла – це буть самою собою! Варто по справжньому прийняти себе і жити так, як подобається саме тобі. Не потрібно нікому віддавати весь свій час і прислужувати. Комусь в цьому світі ти сподобаєшся саме такою, яка ти вже є, і це прекрасно!

Related Post

Синдром покинутої дівчинки?Синдром покинутої дівчинки?

«Батькова улюблениця», яка втратила батька, не просто переживає важку особисту травму. Вона потрапляє в тісну пастку архетипічної моделі поведінки, яка може вплинути на все її подальше життя. Дівчина, яка в

4 жінки, яким не важливо, скільки заробляє чоловік4 жінки, яким не важливо, скільки заробляє чоловік

Часто дуже помилкова буває думка, коли всіх дівчат навколо вважають меркантильними. Багато хто може образитися на це, причому хтось по праву, а хтось просто не помічає за собою цих замашок.

Чому нам подобається дивитися телесеріали?Чому нам подобається дивитися телесеріали?

Майже 20 років тому країна, вперше затамувавши подих, стежила за перипетіями сюжету «Рабині Ізаури». Здавалося б, нам вже настав час втомитися від цього жанру, але щодня телебачення демонструє десятки серіалів,

facebook