Що Карлос Кастанеда радить жінкам, яким не щастить у коханні

Коли навколо все руйнується і просвіту в особистому житті не спостерігається, беру в руки книгу Кастанеди. Цитати Карлоса Кастанеди допомагають поглянути на світ, на себе і на свої дії по-іншому. Ох, Карлос, тільки ти мене і розумієш!

Як каже моя сестра Ілона: «Розумну і успішну людину можна визначити за вмінням долати труднощі і виплутуватися з ситуацій. І тут хтось справжній профі, а комусь ще вчитися і вчитися ». Ось тільки я жодного разу не зустрічала професіоналів у відносинах. Тих, хто вміє легко і просто знайомитися – хоч греблю гати. Тих же, хто вміє довго зберігати гарні відносини – мало. А ось зовсім щасливих – одиниці.

При цьому питання взаєморозуміння, побудови відносин, створення гармонійної сім’ї важливий всім. Значить і відповідь одна і та ж сама.

У дитинстві я захоплювалася книгами Карлоса Кастанеди, і зараз, в дорослому віці, наткнувшись на одну з його книг, прочитала цитату і багато прояснилося у мене в голові.

Звучить ця цитата так: «Якщо тобі не подобається те, що ти отримуєш, зміни те, що ти даєш!» А це означає, що не можна отримати інший результат, вирішуючи проблему одними і тими ж способами.

Наприклад, моя сестра розумниця і красуня: і виглядає чудово, і освічена, тактовна і вдома порядок практично ідеальний. Чоловік її вигладжений, сорочки завжди чисті, а на вечерю кожен раз новий кулінарний шедевр. Ось тільки ставлення його при цьому залишає бажати кращого. Він не цінує те, що має!

І тут можна поображатися, поскандалити, закатати істерики на його поведінку. Але навіщо псувати собі і йому нерви. Адже все просто: потрібно перестати йому давати той комфорт, як раніше. Не подобається – йди! Як би ти сильно не любила людину, слід пам’ятати, що ти у себе одна і ніхто не має права знецінювати тебе і не поважати.

Можливо це складно, боляче і різко. Але по-іншому ніяк. Повагу і адекватну самооцінку більш легкими методами не повернеш. Тільки через кардинальні зміни!

А ось ще невелика подбірка цитат Кастанеди, гідних твоєї уваги:

«Марно витрачати все своє життя на один єдиний шлях, особливо, якщо цей шлях не має серця».

«Роби так, немов це сон. Дій сміливо і не шукай виправдань».

«Люди, як правило не усвідомлюють, що в будь-який момент можуть викинути зі свого життя все що завгодно. В будь-який час. Миттєво».

«Потрібно шукати і бачити чудеса, яких повно навколо тебе. Ти помреш від втоми, не цікавлячись нічим, крім себе самого; від цієї-то втоми ти глухий і сліпий до всього іншого».

«Позбавившись почуття власної важливості, ми стаємо невразливими».

«Весь фокус у тому, на що орієнтуватися … Кожен з нас сам робить себе або нещасним, або сильним. Обсяг роботи, необхідної і в першому, і в другому випадку, – один і той же ».

«Коли ми бачимо світ очима любові, він відкриває нам свої кращі сторони».

Цитати Карлоса Кастанеди просякнуті мудрістю. А найголовніше рішення, яке я з них винесла – це буть самою собою! Варто по справжньому прийняти себе і жити так, як подобається саме тобі. Не потрібно нікому віддавати весь свій час і прислужувати. Комусь в цьому світі ти сподобаєшся саме такою, яка ти вже є, і це прекрасно!

You cannot copy content of this page