Що насправді означає, коли тебе блокують або видаляють з друзів

Спілкування в мережі давно вже стало важливою частиною нашого життя. Саме тому, коли близький друг в якийсь момент вирішує назавжди залишитися для тебе в режимі «оффлайн», прийняти його рішення і відпустити людину нам так важко і боляче.

Деякі сприймають завершення дружби в соцмережі як особистісну невдачу, в якій винні вони самі. Насправді, все трохи інакше і ставитися до таких змін варто простіше.

Так уже влаштована людина, що кожному з нас необхідно спілкування. Не дивлячись ні на що, будь-яка людина хоче бути потрібною і значущою для оточуючих.

Здавалося б, соціальні мережі тільки допомагають добитися уваги і симпатії до своєї персони.

Численні фільтри в пошуку нових друзів допомагають швидше знайти однодумців, а лайки і коментарі під нашими постами створюють якийсь ореол суспільної любові навколо наших профілів на різних сайтах.

Коли ж розуміння та участі з боку підписників знайти не вдається, ми запросто видаляємо їх з друзів. Адже набагато простіше натиснути кнопку «видалити» або «заблокувати», ніж говорити з людиною, дивлячись їй в очі.

Суть в тому, що інтернет-платформи посприяли не тільки тому, що спілкування стало простіше і доступніше, а як наслідок – ще й тому, що багато людей стали просто-напросто його знецінювати.

Часто рішення відмовитися від дружби з інтернет-товаришем носить спонтанний характер. Потрібно розуміти, що деяким навіть не потрібно для його прийняття особливих причин. Часом досить просто бажання (або наявності) будь-яких змін в житті.

Тому-то і не варто сприймати таку відмову на свій рахунок і відчайдушно намагатися зрозуміти, що робити, якщо близька людина тебе уникає.

Можливо просто ця людина не така вже і близька? А може бути у цих взаємин просто закінчився термін придатності. Як би цинічно це не звучало, але ж все коли-небудь закінчується, і це просто потрібно прийняти.

Важлива порада

Відпустити людину зі свого життя нам часто не дає образа і нерозуміння. Коли хтось вирішує припинити з нами спілкування, це не тільки зачіпає нашу гордість, але ще і викликає необгрунтоване почуття провини.

Гордість страждає від думки: «Значить я недостатньо хороший». Почуття провини ж провокує помилкове переконання в тому, що в процесі спілкування ми могли якось образити людину і не зрозуміти цього.

Звичайно, коли справа стосується відносин, які формуються роками, не можна просто ігнорувати такі зміни. Слід звернутись до близької людини і попросити її обговорити з тобою що сталося (при особистій зустрічі, щоб уникнути будь-яких непорозумінь).

Але якщо у відповідь на своє прохання ти знову отримуєш необгрунтовану відмову, значить і правда прийшла пора прощатися з цією людиною.

У будь-якому випадку, варто пам’ятати, що вчинки інших людей ніяк нас не характеризують. Будь-які рішення ми приймаємо, покладаючись виключно на власні внутрішні відчуття.

Якщо хтось близький вирішив з тобою попрощатися, значить це було йому необхідно. Варто поважати його рішення і відпустити його.

А якщо ж просто знайомий вирішив обірвати спілкування – переживати і зовсім нема про що. Адже кожне розставання тягне за собою нову дивовижну зустріч.

Просто пам’ятай, що ти все ще кимось коханий, а для когось і зовсім – найбільш значима людина на планеті. Цінуй людей, які залишаються з тобою поруч не дивлячись ні на що. А також подякуй за досвід тим, хто пішов. І повір, що все, що не робиться – лише на краще!

Related Post

9 вчинків батьків, через які дитина, подорослішавши, буде вважати себе гидким каченям9 вчинків батьків, через які дитина, подорослішавши, буде вважати себе гидким каченям

Безумовно, кожен батько бажає добра своїй дитині. Саме тому когось з дитинства критикують і тим самим створюють стимул ставати краще. Когось ніколи і ні за що не хвалять, боячись виростити

Чому Леви пам’ятають образи і як з ними дружитиЧому Леви пам’ятають образи і як з ними дружити

Людей, які народилися під знаком Лева, сміливо можна назвати щасливчиками. Це ті самі люди, які гармонійно поєднують в собі і креативність, і товариськість, і здатність до самостійного життя. Вони вміють

Вправи, щоб втілити мрії в життяВправи, щоб втілити мрії в життя

Світ змінюється, і серед багато тих, хто відчуває розбіжність з життям. Як позбутіся Відчуття зупинки, «стелі»? Які цілі ставить? Як добиться їх Здійснення? Перш ніж планувати зміни, задумайтеся про своє

facebook