Що насправді означає, коли тебе блокують або видаляють з друзів

Спілкування в мережі давно вже стало важливою частиною нашого життя. Саме тому, коли близький друг в якийсь момент вирішує назавжди залишитися для тебе в режимі «оффлайн», прийняти його рішення і відпустити людину нам так важко і боляче.

Деякі сприймають завершення дружби в соцмережі як особистісну невдачу, в якій винні вони самі. Насправді, все трохи інакше і ставитися до таких змін варто простіше.

Так уже влаштована людина, що кожному з нас необхідно спілкування. Не дивлячись ні на що, будь-яка людина хоче бути потрібною і значущою для оточуючих.

Здавалося б, соціальні мережі тільки допомагають добитися уваги і симпатії до своєї персони.

Численні фільтри в пошуку нових друзів допомагають швидше знайти однодумців, а лайки і коментарі під нашими постами створюють якийсь ореол суспільної любові навколо наших профілів на різних сайтах.

Коли ж розуміння та участі з боку підписників знайти не вдається, ми запросто видаляємо їх з друзів. Адже набагато простіше натиснути кнопку «видалити» або «заблокувати», ніж говорити з людиною, дивлячись їй в очі.

Суть в тому, що інтернет-платформи посприяли не тільки тому, що спілкування стало простіше і доступніше, а як наслідок – ще й тому, що багато людей стали просто-напросто його знецінювати.

Часто рішення відмовитися від дружби з інтернет-товаришем носить спонтанний характер. Потрібно розуміти, що деяким навіть не потрібно для його прийняття особливих причин. Часом досить просто бажання (або наявності) будь-яких змін в житті.

Тому-то і не варто сприймати таку відмову на свій рахунок і відчайдушно намагатися зрозуміти, що робити, якщо близька людина тебе уникає.

Можливо просто ця людина не така вже і близька? А може бути у цих взаємин просто закінчився термін придатності. Як би цинічно це не звучало, але ж все коли-небудь закінчується, і це просто потрібно прийняти.

Важлива порада

Відпустити людину зі свого життя нам часто не дає образа і нерозуміння. Коли хтось вирішує припинити з нами спілкування, це не тільки зачіпає нашу гордість, але ще і викликає необгрунтоване почуття провини.

Гордість страждає від думки: «Значить я недостатньо хороший». Почуття провини ж провокує помилкове переконання в тому, що в процесі спілкування ми могли якось образити людину і не зрозуміти цього.

Звичайно, коли справа стосується відносин, які формуються роками, не можна просто ігнорувати такі зміни. Слід звернутись до близької людини і попросити її обговорити з тобою що сталося (при особистій зустрічі, щоб уникнути будь-яких непорозумінь).

Але якщо у відповідь на своє прохання ти знову отримуєш необгрунтовану відмову, значить і правда прийшла пора прощатися з цією людиною.

У будь-якому випадку, варто пам’ятати, що вчинки інших людей ніяк нас не характеризують. Будь-які рішення ми приймаємо, покладаючись виключно на власні внутрішні відчуття.

Якщо хтось близький вирішив з тобою попрощатися, значить це було йому необхідно. Варто поважати його рішення і відпустити його.

А якщо ж просто знайомий вирішив обірвати спілкування – переживати і зовсім нема про що. Адже кожне розставання тягне за собою нову дивовижну зустріч.

Просто пам’ятай, що ти все ще кимось коханий, а для когось і зовсім – найбільш значима людина на планеті. Цінуй людей, які залишаються з тобою поруч не дивлячись ні на що. А також подякуй за досвід тим, хто пішов. І повір, що все, що не робиться – лише на краще!

You cannot copy content of this page