Що робити, якщо жінка плаче

«Якщо жінка плаче» – Пам’ятка для чоловіків

1) Для початку визначте, чия жінка плаче. Якщо вона вже чиясь, втішати її небезпечно. Якщо ж вона нічия, можна взяти її собі. Ось тепер, якщо жінка продовжує плакати, стає абсолютно зрозуміло, що вона плаче від щастя.

2) Якщо плаче ваша жінка, не варто залишати її одну. Тому що можуть подумати, що вона нічия. Будьте до неї максимально близькі і уважні. Відійдіть на відстань, де її голос вже не буде чутно, але не випускайте з поля зору – використовуйте бінокль.

3) Існує ряд питань, які ні в якому разі не можна ставити жінкам в сльозах: «Чого ти хочеш?», «Хто винен?», «Що робити?».
Відповідь на перше питання боляче вдарить по гаманцю, а на два останніх – по самолюбству.

4) У відповідь на жіночі сльози не треба нікуди бігти, нікого рятувати і карати. Тому що обов’язково виявиться, що бігти треба було не туди, рятувати когось іншого, а робити все абсолютно навпаки.

5) Не варто дарувати подарунки жінкам, що сумують. Це дуже хибна звичка. Краще подайте пачку носових хустинок. Запам’ятайте, подарунки варто дарувати тільки веселим жінкам. Так виробляється корисний умовний рефлекс і установка на приємний характер.

6) Якщо ви зробили все за інструкцією, а жінка продовжує плакати і при цьому не йде до іншого, значить, вона дійсно потребує того, щоб її втішили саме ви. Продемонструйте їй своє сумне і зацікавлене ​​обличчя. Для цього доведеться відкласти в сторону бінокль і підійти ближче.

7) Не обов’язково розуміти все те, що говорить жінка в сльзах. Головне – зітхати в паузах і ласкаво обіймати між ними.

8) Прийом вищого пілотажу – це вчасно пущена по неголеній щоці сльоза. У такі моменти жінка забуває про свої проблеми і автоматично починає втішати вас.

«Якщо плаче чоловік» – Пам’ятка для жінок

1) Будьте тактовною. Зробіть вигляд, що не помітили стриманих чоловічих ридань.

2) Якщо ридання недостатньо стримані – поплескайте чоловіка по плечу зі словами «Ну, ну!»

3) Якщо чоловік продовжує плакати, перевірте його памперс і дайте груди.

You cannot copy content of this page