Словенія повернула свого дипломата до Києва

До Києва прибув тимчасовий повірений у справах Словенії в Україні Боштьян Лесяк. Дипломат уже розпочав роботу. Про це повідомляється в Twitter МЗС Словенії.

“Боштьян Лесяк благополучно прибув до Києва, де розпочне роботу як тимчасовий повірений у справах Республіки Словенія в Україні”, – йдеться у повідомленні.

У соцмережі також опублікували фотографії дипломата біля словенського посольства у столиці України.

“Місто порожнє, вдалині чути сигнали тривоги і вибухи, в іншому життя у столиці, у тих, хто залишилися, йде нормально”, – прокоментував свій приїзд до Києва Лесяк.

Related Post

У автобусах близько 300 захисників МаріуполяУ автобусах близько 300 захисників Маріуполя

Reuters повідомляє що автобуси з пораненими з Азовсталі прибули в Новоазовськ (окупована територія). У автобусах близько 300 захисників Маріуполя, понад 50 із них мають серйозні поранення.

90-й псалом українською, який потрібно читати в часи небезпеки чи страху90-й псалом українською, який потрібно читати в часи небезпеки чи страху

90-ий псалом є своєрідним духовним гімном, який прославляє Бога-Заступника всіх, хто з вірою звертається до Нього. Його читають у складних випадках свого життя, при спокусах, страху, відчаю. Псалом 90-ий у

Герега, Ярославський, Ложкін та інші. Як український бізнес допомагає Харкову вистоятиГерега, Ярославський, Ложкін та інші. Як український бізнес допомагає Харкову вистояти

На важливі питання, щодо сьогодення у Харкові у інтерв’ю виданню «Forbes. Україна» відповів мер міста Ігор Терехов. Хто з місцевих бізнесменів найбільше допомагає Харкову? Найбільше – народний депутат Ігор Абрамович.