“Смоленськ — це Литва”: депутат литовського сейму нагадав про давню угоду про кордони з росією

“Смоленськ — це Литва”: депутат литовського сейму нагадав про давню угоду про кордони з росією.

Після того, як в Держдумі рф зареєстрували законопроєкт про відмову від визнання росією незалежності Литви, депутат литовського сейму нагадав про договір часів Смоленської війни у 17 столітті, який теж можна скасувати.

У відповідь на законопроєкт депутата російської Держдуми Євгена Федорова, який вимагає скасувати визнання рф незалежності Литви, депутат литовського сейму Матас Малдейкіс запропонував розірвати Полянівський мирний договір 1634 року, укладений між росією та Річчю Посполитою.

Про це він написав у своєму Twitter.

“Якщо Росія відкличе своє визнання незалежності Литви 1991 року, Литва відкличе Полянівський договір 1634 року”, – написав Малдейкіс.

Цей договір було укладено між росією та Річчю Посполитою після Смоленської війни (1632-1634), він фіксував кордони між країнами. Тому, як іронічно зауважує литовський депутат, його країна може вимагати від росії “повернути всі окуповані території Великому князівству”.

“Смоленськ – це Литва!” – нагадав Малдейкіс.

Related Post

Anonymous виклали в мережу базу центробанку росіїAnonymous виклали в мережу базу центробанку росії

Група хакерів Anonymous виклала у відкритий доступ десятки тисяч файлів з бази Центрального Банку росії, яку зламали два дні тому. Про це 26 березня повідомили Anonymous у заяві у Twitter.

Польща спорудила 50 км паркану на кордоні з БілоруссюПольща спорудила 50 км паркану на кордоні з Білоруссю

У Польщі спорудили вже понад 50 кілометрів паркану на кордоні з Білоруссю. Зафіксували також перші спроби пошкодити його. В одному випадку металевий паркан розрізали, утворивши щілину шириною близько 30 см,

На вільній частині Луганщини електрика залишилася лише в одному населеному пункті, водопостачання немає нідеНа вільній частині Луганщини електрика залишилася лише в одному населеному пункті, водопостачання немає ніде

Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай. Він розповів, що в регіоні наразі зруйновано або відключено 818 трансформаторних підстанцій. Водопостачання, хоч і з перервами, але протягом тривалого періоду діяло