Соромні фрази, які ніколи не скаже розумна жінка

На перший погляд ці фрази можуть здатися цілком буденними, але насправді вони з головою видають жінку з низькою самооцінкою, яка до того ж до цього не відрізняється високим IQ.

«Я всього добилася сама»
Немає нічого поганого в тому, щоб розвиватися і досягати кар’єрних висот виключно за допомогою зусиль і працьовитості. Однак не варто знецінювати допомогу з боку оточуючих, якою б вона не була. У житті кожного з нас є ряд людей, які допомогли нам в досягненні цілей: хтось підтримав морально, хтось допоміг прийняти доленосне рішення.

«Я намагаюся, але у мене не виходить»
Не варто виправдовувати свої провали цією фразою. Так ви лише акцентуєте увагу на те, що не можете докласти чималих зусиль для вирішення тієї чи іншої задачі, при цьому шукаєте схвалення оточуючих. Або визнаєте завдання нерозв’язним, або погляньте треба на неї під іншим кутом.

«Може, я зараз скажу дурість, але …»
Починаюч з цієї фрази ви автоматично дискредитуєте власні розумові здібності. Це нормально – не знати чогось. І вже тим більше немає нічого ганебного в тому, щоб висловлювати свою думку, навіть якщо комусь вона здасться «дурною». Не знецінюйте себе і свої думки.

You cannot copy content of this page