Сумісність знаків зодіаку: гірші пари в астрології

Як відомо, не всі знаки ладнають один з одним. Але одна справа не ладнати і все-таки знаходити компроміс, інше – же не бути здатними навіть на це.

Астрологи назвали зодіакальні пари, яким складно обходитися без регулярних сварок. При цьому нагадуємо: зірки можуть помилятися, а у кожного правила є винятки.

Телець і Стрілець
Схильність Тельця до стабільності викликає роздратування Стрільця, чий авантюризм весь час жене його назустріч змінам і гострим враженням. Телець теж не в захваті від метушливої діяльності натури партнера, що призводить до постійних сварок. Їхні стосунки можуть бути чарівними, але витримувати баланс темпераментів за межами цукерково-буфетного періоду Стрільця і ​​Тельцю дуже непросто.

Терези і Риби
Добродушність Терезів, їх вміння підтримувати хороші відносини з усіма чомусь дає збій у випадку з Рибами. На перший погляд ці знаки навіть схожі – своєю неквапливістю, чарівністю, неконфліктністю. Але – Терезам подавай конкретику, ясність, а в Рибах ясності небагато: вони мрійливі, але нервові, м’які, але злопам’ятні. Якщо Терези і Риби починають роман, то перший час, звичайно, взаємно зачаровані дивною різницею характерів. Потім зачарованість проходить. Без приводу, просто так.

Овен і Телець
Овен – ще один знак, з яким Тельцю доведеться туго. Причина в різних стихіях: Телець – це Земля, Овен – Вогонь. Згідно своїй стихії Овен запалює по повній, опираючись спробам Тельця його загасити. Різні швидкості, різний підхід до відносин – Овен не готовий віддаватися партнеру повністю, йому потрібна своя територія і свобода дій. Виняток становить бзизість – в інтимній сфері Овен і Телець відмінно ладнають. І то часто після гучної сварки.

You cannot copy content of this page