Перейти до вмісту

Супергерой, якого створила Україна: японський комікс про Привида Києва вийде українською

Невловимий український супергерой, майстерності якого позаздрили б Супермен та Залізна людина, у перший день вторгнення росії на територію України він збив шість ворожих літаків, а за час війни понад 40 російських літаків. Все це про Привида Києва. Цього героя народила Україна і легенда про нього житиме вічно.

Так відомо, що в Японії ще у травні вийшла манга автора Мацуда Джюко про Привида Києва. Комікс у японських містах коштував близько 785 юанів (приблизно 185 грн).

Скоро графічна історія про пілота-аса з України стане доступною і для українців. Мацуда Джюко у своєму Twitter заявив, що мангу переведуть українською мовою.

«Українська версія «Привида Києва», яка незабаром вийде в Україні – це круто», – написав він.

У підтвердження цього з’явилися і перші фото української версії коміксу. Судячи з усього, історію публікуватиме харківське видавництво «Ранок», яке спеціалізується на навчальній та дитячій літературі. Але інформації про мангу на сайті самого видавництва  поки що немає.

Довідка

Британський журнал The Times отримав підтвердження від керівництва України, що легендарний льотчик, відомий як «привид Києва» – це 29-річний Стапан Тарабалка з-під Коломиї.

13 березня він загинув у повітряному бою після того, як збив понад 40 російських літаків. Тарабалка посмертно нагороджений медаллю України «За бойову відвагу» орденом «Золота Зірка» і званням Героя України.