Сильних не люблять – вони незручні!

Ними не можна управляти.

Вони чують себе, знають, чого варті і не готові від цього відмовлятися.

Всередині у них якоря, якими вони міцно тримаються за бажання жити без бруду і бути щасливими попри все.

Всередині у них міцне коріння, які не можна вирвати або зруйнувати. Як не можна зруйнувати і їх залізні принципи, почуття власної гідності, мораль і віру в самих себе.

Сильні здатні витримати будь-яку правду, удари долі, тортури зрадою і шторму з власних емоцій.

Вони не бояться болю, бо переживши війну в своєму серці і пройшовши через особисте пекло, навчилися перетворювати рани в мудрість і насолоджуватися життям, зберігши в серці красу і ніжність.

Сильні, не маячать на чужих дорогах, не торгують щастям, не вимолюють любов – але якщо Бог пошле їм це почуття, візьмуть його, як великий дар і ніколи не зрадять того, кого люблять.

Живуть чесно, поступають по совісті, не хизуються своєю історією, не вчать інших жити, а вважають за краще поглиблювати і розвивати себе.

Несуть свій хрест, не перекладаючи його на чужі плечі, відповідають за сказане і зроблене ними, а у помилках звинувачують тільки себе, витягуючи з них уроки – сильним властиво робити правильні висновки замість порожнього жалю.

Розбірливі в усьому – їх не можна прогнути, нав’язати чужу думку проти їх бажання і волі. Ніколи і ні за яких умов.

А ще вони вміють піти. Сильні вміють йти один раз і назавжди. Не випробовуйте їх почуття, характер і терпіння на міцність – зламаєтеся …

You cannot copy content of this page