Тест для отримання важливої життєвої поради

Як думаєш, наскільки велика роль проблем в житті людини? Адже погодься, хтось справляється з труднощами просто на раз-два. А когось навіть сама незначна плутанина здатна надовго вибити з колії. Так чи інакше, кожному з нас хотілося б знаходити вихід з будь-якої ситуації швидко і просто. І іноді для цього достатньо одної маленької поради з боку.

Кажуть, що підсвідомість людини здатна підказати набагато більше, ніж свідомість. Давай перевіримо на ділі, як це працює. На картинці ти можеш побачити 6 намальованих лотосів. Твоя задача – уважно їх оглянути і вибрати той, до якого лежить твоя душа. Можеш не поспішати, але і засиджуватися теж не варто. Цей тест не розрахований на велику кількість часу.

Далі ми пояснимо тобі, що означає кожен лотос. Хто знає, можливо, зашифрована в намальованій квітці порада дійсно допоможе тобі визначитися з вибором і вирішити життєву проблему.

Лотос № 1

Якщо ти вибрала перший лотос, ймовірно, твоя проблема серйозніша, ніж ти думала. Але не думай розводити паніку або впадати в депресію. У даній ситуації дуже важливо зберігати спокій і відставити бурхливі емоції на другий план. На жаль, в цьому випадку прояв почуттів тільки зашкодить. Як би боляче не було, іноді краще відпустити те, що мучить і турбує тебе. Пам’ятай, що ти набагато сильніша, ніж може здатися. І ти неодмінно з усім впораєшся. Дихай глибше!

Лотос № 2

З другим лотосом все трохи складніше. Гарненько подумай, наскільки правильно ти оцінюєш свою проблему. Якщо ти приймаєш рішення наспіх, ти дуже ризикуєш. Врахуй, що в найближчому майбутньому ти можеш вляпатися в неприємності. Причому вони з’являться буквально з нізвідки. Тому постарайся сфокусуватися на своєму житті, не намагаючись допомогти всім навколо.

Поміркуй про своє матеріальне становище і подумай, що і як можна змінити. Спочатку тобі варто як слід прояснити ситуацію, щоб розв’язати цю проблему в подальшому. А прорахувавши всі можливі ризики, ти зможеш запобігти будь-якій проблемі. Вір в свої сили і не думай впадати у відчай. Немає таких труднощів, з якими ти б не впоралася!

Лотос № 3

Як правило, третій лотос вибирають люди з великим болем у серці. Намальована квітка служить нагадуванням, що ти не повинна бути жертвою. Виділи час на рішення своїх проблем і спробуй змінити щось у своєму житті. Наприклад, вийди із зони комфорту, щоб спробувати що-небудь нове і нетипове для тебе. Ти неодмінно впораєшся з усіма життєвими негараздами. Радимо позбавити своє оточення від токсичних людей, які користуються твоєї добротою. Пам’ятай, що у будь-якої проблеми є термін придатності і чорну смугу в житті обов’язково змінить біла.

Лотос № 4

Здається, зараз твоє життя схоже на справжній апокаліпсис. Ти часто дратуєшся і не можеш знайти в собі сили ні для чого. Але головне – прийняти це і не намагатися втекти від усіх проблем. Не звертай уваги на пліткарів і роби тільки те, що підказує твоє серце. Завжди знайдуться недоброзичливці, які будуть засуджувати тебе і твій вибір. Але варто тобі оточити себе тільки найближчими людьми, вмить помітиш, як все почне налагоджуватися.

Лотос № 5

Якщо твій вибір припав на п’ятий лотос, значить зараз у тебе все добре. День у день ти рухаєшся вперед назустріч кращому життю. Звичайно, іноді тобі буває складно і некомфортно, але ти чітко розумієш, що щастя вимагає жертв. Радимо більше часу проводити з рідними і близькими. Саме завдяки їм ти заряджаєшся позитивною енергією.

Крім того, спробуй трохи відпочити. Нескінченний потік турбот дуже виснажує. Розслабся, щоб відчути спокій і гармонію. Дозволяй собі відкладати справи на потім, роблячи невелику перерву. Ти відразу відчуєш прилив сил і натхнення!

Лотос № 6

Твій душевний біль набагато сильніше, ніж ти думала. Але ти обов’язково впораєшся з цим. Думай про хороше. Не дарма кажуть, що всі біди народжуються в наших думках. Якщо ти зміниш вектор мислення на більш позитивний, жити стане набагато легше і приємніше. Ти сама можеш допомогти собі, а можеш звернутися за допомогою до потрібного фахівця. Зараз ти напевно відчуваєш, ніби ти перестала бути собою. Щоб поліпшити своє життя, спробуй знайти своє справжнє Я. Іноді для цього потрібно зробити крок у невідомість. Але ти не повинна цього боятися. Це і є той шанс, щоб стати щасливою. Все тільки в твоїх руках, пам’ятай про це.

You cannot copy content of this page