Тест для виявлення прихованих бажань

Алхімія – це стародавнє мистецтво, в якому криється безліч таємниць, а ще це величезна сила в руках знаючих. Алхімічні символи приховують в собі величезний потенціал. Якщо правильно їх використовувати, можна створити хоч і маленьке, але чудо.

Отже, щоб відкрити завісу таємниць, тобі необхідно вибрати один із символів на зображенні. Тільки є одне важливе уточнення: ти повинен вибрати символ серцем, не обдумуючи це рішення. Можна навіть сказати, що символ сам вибере тебе, просто відчуй це.

Кожен з цих символів має своє приховане значення і заряджений особливою енергетикою. Давай подивимося, що ж означає той, який ти вибрав.

1) Лев

Це символ сонця – головного джерела внутрішньої сили. Тому символ показує бажання переваги і домінування, дуже часто це означає, що ти хочеш контролювати долю. Пам’ятай, вона не дуже-то це любить.
Якщо ти вибрав цей символ, є велика ймовірність, що тобі доведеться залишити те, над чим ти довго працював. Ти витратив на це багато часу і сил, тому зараз відчуваєш себе в пастці. Десь глибоко в душі ти прагнеш щось змінити і піти іншим шляхом.

Добре подумай про те, наскільки сильно тебе дратує нинішній стан речей і наскільки сильно ти хочеш це змінити. У роздумах добре допомагають мантри і медитація. Не хвилюйся, ти досягнеш успіху і зумієш домовитися з долею.

2) Пісочний годинник

Символ неминучості і циклічності часу. Якщо ти вибрав цей символ, це означає, що ти потрапив у пастку часу. Швидше за все, в минулому сталося якесь хворобливе подія, яка зупинила час для тебе. Ти тонеш в минулому, виснажуючи себе все більше і більше.

Рада тут тільки один – відпусти минуле, інакше ти не зможеш продовжити свій шлях. Прийми протягом часу і його неминучість. Щоб почати все спочатку, очисти карму. Постарайся жити сьогоднішнім днем, вір в себе і в те, що час твій друг. Все налагодиться, коли ти подолаєш себе!

3) Місяць

У цьому символі укладена сила емоцій і прихованих істин. Якщо ти вибрав цей знак – в твоєму серці йде війна. Тебе щось сильно турбує і не дає нормально жити. Через це ти втратив сон і втратив спокій. Що це за почуття?

У будь-якому випадку тобі потрібно його приборкати. Твоя душа хоче спокою, якого можна досягти тільки в тому випадку, якщо ти витягнеш ці емоції назовні. Прийми їх, поділися ними – це стане початком твого очищення. Навчися виражати свої почуття, і твоє серце знайде спокій.

4) Ключ

Цей символ висловлює твоє уявлення про власне життя. Твоя душа жадає відповідей на питання. Ти ставиш під сумнів всі раніше беззаперечні догми. Ти відчайдушно шукаєш істину, і, можливо, твої сили вже закінчуються.

Те, що ти вибрав ключ, – це знак згори. Він відображає твоє бажання відкривати нові горизонти і розширювати кордони. Так дій! Знайди час для подорожей, це привнесе в твоє життя нові враження і нові знайомства. Знайди відповіді на те, що хвилює тебе!

5) Рука Фатіми

Цей символ – твоє підсвідоме бажання захиститися від впливу злих сил. Може бути таке, що ти потрапив під вплив лихого ока. Це може обіцяти небезпеку.

Рука Фатіми говорить, що з будь-якої пастки є вихід і наше спасіння в наших руках. Бути може, ти сам загнав себе у внутрішню пастку, і тільки прощення звільнить тебе з неї. Прости себе за те, що ти зробив, за свою слабкість – тоді все налагодиться!

Знайди час для себе, для відпочинку і відновлення витраченої енергії і постарайся захистити себе від впливу недоброзичливців.

You cannot copy content of this page