Тест для визначення проблемних зон у житті

«Як позбутися від проблем?» – щоб знайти відповідь на це питання, для початку необхідно визначити, в якій сфері життя ці проблеми виникли.

Ми підготували унікальний тест по малюнку на виявлення підсвідомої потреби в змінах. І прямо зараз запрошуємо тебе приступити до його проходження!

Для початку уважно подивися на картинку та обери одне із зображених на ній крісел.

Зауваж, що вибрати потрібно те крісло, яке найменше тобі подобається! На відміну від інших тестів для виявлення підсвідомих потреб, сьогоднішній займає мінімальну кількість часу.

Крім того, втомитися від його проходження просто неможливо. Все що потрібно зробити – просто вибрати малюнок і знайти свій результат в запропонованому нижче списку варіантів.

1) Найімовірніше, на даний момент в твоєму житті не вистачає спокою і затишку. Можливо, увесь твій вільний час займає робота і вимушене спілкування з малоприємними людьми.

Щоб побороти нездорову атмосферу навколо себе, постарайся щодня виділяти пару годин для проведення часу наодинці з собою. Це допоможе тобі знову знайти душевний спокій і повернутися до звичного ритму життя.

2) Якщо друге крісло сподобалося тобі найменше, значить зараз страждає особиста сфера твого життя. Ймовірно, тобі не вистачає романтики і яскравих емоцій.

Можливо, варто натякнути своїй другій половинці на наявність такого роду проблем? Це напевно позитивно вплине на розвиток ваших відносин. А значить і твій емоційний фон повністю відновиться.

3) Такий вибір говорить про початок емоційного вигорання. Ймовірно, останнім часом тобі довелося витратити вдвічі більше внутрішніх ресурсів на вирішення творчих проблем на роботі, ніж зазвичай.

Допомогти відновити сили і запас енергії може проста медитація або будь-який інший приємний відпочинок.

4) Швидше за все, тобі властива зайва імпульсивність в прийнятті рішень, що стосуються фінансових питань. Тому зараз особливої ​​уваги до себе вимагає матеріальна сторона твого життя.

Спробуй почати заздалегідь планувати майбутні витрати і замислюватися про наслідки прийнятих рішень, щоб нарешті знайти фінансову незалежність і свободу.

5) Якщо саме таке крісло нізащо на світі не стало б частиною твого домашнього інтер’єру, значить на даному етапі життя тобі важко розібратися зі своїми планами на майбутнє.

Так, можливо, не варто занадто зациклюватися на тому, що буде потім, а краще зосередитися на сьогоденні?

6) Якщо шосте крісло викликало у тебе найбільш негативну реакцію, значить зараз тобі не вистачає продуктивного спілкування з оточуючими.
Щоб вирішити цю проблему, спробуй мінімізувати кількість часу, що відводиться на зустрічі і розмови з непотрібними людьми.

7) Люди, які вибирають 7 крісло, найчастіше виявляються дуже самодостатніми і вольовими особистостями. Швидше за все, останнім часом ти поводишся надмірно стримано з оточуючими людьми, що викликає їх відстороненість.

Постарайся трохи послабити контроль над своїми емоціями. Це допоможе показати близьким твою чуттєвість і налагодити особисте життя.

8) Даний варіант свідчить про зайву педантичность і обережність людини. Ймовірно, ти боїшся ризикувати і тому постійно мучишся від нудьги.
А щоб позбутися від цієї проблеми, досить подивитися своєму страху в очі і нарешті зважитися хоча б на невеликий ризик.

Сподіваємося, наш тест допоміг тобі визначити, яка сфера життя вимагає термінових змін. А також з нетерпінням чекаємо твоїх коментарів.

You cannot copy content of this page