Тест витонченої жінки-психолога для визначення типу особистості

Пропонуємо вам пройти цікавий психологічний тест для жінок, який визначає типи особистості в психології. Потрібно лише вибрати один з флаконів парфумів на зображенні, а потім дізнатися результат. Тест допоможе розкрити характер і подивитися на себе з боку.

Оберіть для себе один з чотирьох флаконів парфумів на зображенні. Кожному флакону відповідає певний тип особистості людини.

Флакон під номером один

У тебе сильний і стійкий характер. До того ж ти прекрасно усвідомлюєш – твоя доля тільки в твоїх руках. Іноді тобі складно визначити точно, чого від тебе вимагають оточуючі, тому ти більше любиш прямолінійність і холодний розрахунок.

Флакон під номером два

Ти є прямолінійною особистістю, яка не боїться критикувати інших людей. Також тобі не властиво приймати близько до серця чужі слова. Однак ти здатна на щиру жалість, співчуття і розуміння. У жінок цього типу особистості добре розвинена емпатія – їм складно залишатися байдужими до чужих проблем.

Флакон під номером три

Ти живеш складним і напруженим життям – всьому надаєш великого значення. У тебе дуже тонка душевна організація, через що іноді може з’являтися тривожність. Також дівчата твого типу стримані і мовчазні, не кидають своїх слів на вітер.

Флакон під номером чотири

Ти щиро страждаєш, коли не можеш виконати щось обіцяне. У навколишніх може скластися враження, що ти дуже чутлива і ранима людина. Однак ти чесна і правдива натура, яка ніколи не зрадить і зможе підтримати в скрутну хвилину. Іншим людям варто цінувати тебе за ці дорогоцінні якості.

Хотілося б додати, що типи особистості в психології не діляться на погані або хороші. У характеру кожної людини можуть бути як позитивні, так і негативні сторони. Потрібно вміти хвалити себе за плюси, а також не боятися працювати над мінусами. Будь щасливою і завжди залишайся на позитивній хвилі.

А який флакон парфумів обираєш ти?

You cannot copy content of this page