fbpx

Типи жінок, які ризикують назавжди залишитися самотніми

Дівчата з дитинства мріють зустріти «принца на білому коні», який, ставши на одне коліно, запропонує їм свої руку і серце в знак чистої і світлої любові.

Але, на жаль, здійснити це вдається далеко не всім представницям слабкої статі.
Які типи дівчат ризикують назавжди залишитися самотніми?

Кар’єристки
Найчастіше жінки вважають за краще кар’єру особистому житті через дві причини: сильна мати, яка з дитинства вселяла дочці, щоб та була незалежною від чоловіків, і сама будувала своє майбутнє, і здійснення дитячої мрії. Друге відбувається через те, що, будучи дитиною, малятко росла в бідній родині, де просто-напросто не було грошей на здійснення її «хотілок».

Королівни
До цього типу жінок відносяться ті, хто страждають від нестабільної самооцінки – або занадто завищеною, або надмірно заниженою. І те, і інше штовхає представниць слабкої статі на пошук «ідеального чоловіка». Проблема в тому, що часто дівчата присвячують гонитві за нав’язаним чоловіком, який сидить у них в голові, все своє життя. І кожен новий молодий чоловік здається їм недостатньо хорошим, адже з королевою поруч може бути тільки найкращий.

Егоцентристки
Це жінки – егоїстки, які можуть тільки приймати, нічого не даючи взамін. Причому це стосується не тільки матеріальних благ, а й моральної віддачі. З такими дівчатами чоловіки часто відчувають себе використаними і недолюбленими, тому кожен раз збігають на пошуки більш чуттєвої і щирою натури.

Вічні коханки
Дівчата, які обрали в якості партнера одруженого чоловіка, ризикують залишитися самотніми. Адже ці жінки щиро вірять коханому, який обіцяє розлучитися з дружиною. Ось тільки в реальному житті представники сильної статі рідко йдуть з сімей. Коли коханка нарешті розуміє, що «хеппі енду» не буде, може пройти досить багато часу.

Related Post

7 порад для спілкування зі своїми дорослими дітьми7 порад для спілкування зі своїми дорослими дітьми

Іноді замислюєшся, такі рідні люди, звідки ж у родині беруться непорозуміння? Ви ж до своїх близьких лише з турботою та любов’ю. Відповідь криється у досить очевидних речах, про які ми

Чому близькі люди роздають обіцянки направо і наліво, але не виконують їхЧому близькі люди роздають обіцянки направо і наліво, але не виконують їх

У будь-якої людини відносини з найближчою людиною, мамою, будуються непросто. Ні, буває таке, що ось прямо все ідеально, але я особисто таке зустрічав у своєму житті всього кілька разів. А

facebook