У Фінляндії українка випікає корисні патріотичні торти, щоб допомогти дітям, постраждалим від російської агресії

Українці залишаються об’єднаними і допомагають один одному в скрутну хвилину. Кожен, хто як вміє, намагається принести користь, зробити свій внесок. Українка Ольга Біла, яка вже шість років проживає в Фінляндії у місті Вантаа, що у передмісті Гельсінкі, вирішила, що буде допомагати діткам, які постраждали від російської агресії та українським біженцям.

Жінка, родом зі Львова, займається випічкою корисних тортів, які не містять глютену та цукру й підходять для веганської або кето-дієт. Українка запропонувала своїм клієнтам замовляти торти з оформленням, яке так чи інакше пов’язане з Україною. Кошти від продажу таких десертів вона скеровує у благодійні організації. Про це повідомляє ЦЕ EASY з посиланням на фінське видання Yle.

Як зізналася Ольга повномасштабне вторгнення росії в Україну стало для неї величезним потрясінням.

«Я була в шоці. Не знала, що робити та як жити тут, у Фінляндії, далеко від України. Але потім у мене з’явилася ідея, як я можу допомогти українцям, які приїхали до Фінляндії, та українцям, які залишилися в Україні, і водночас підбадьорити себе і знову знайти бажання працювати. Це ідея була більш ніж геніальною. Торти купують або родичі біженців, або ті, хто підтримують Україну. Усі дуже раді тортам. Я ніколи не бачила такої радості», – розповіла львів’янка.

Торти виконані в синьо-жовтих кольорах, також клієнти замовляють традиційні українські візерунки вишиванки, український герб. Є й більш незвичайні та оригінальні варіанти, наприклад, торт з логотипом Anonymous та українським прапором або сім’я Сімпсонів, що розмахує українськими прапорами.

У міру своїх сил і можливостей у випіканні тортів Ользі допомагає її чоловік. Також він працює волонтером-перекладачем для українських біженців. У Фінляндії подружжя планує надалі допомагати українцям, зокрема й новими тортами.

You cannot copy content of this page