У Луцьку дітлахи збирають гроші на Байрактар для ЗСУ, продаючи черешні

Діти — ті, кого прагнуть захистити в першу чергу на війні. Але й вони бувають справжніми героями і помічниками для українських військових.

Ми вже розповідали про 9-річного Святіка з Дніпра, який продав свої іграшки на 3 тисячі гривень, щоб пожертвувати ці гроші ЗСУ.

Та про 10-річного Остапа із Шепетівки Хмельницької області, який витратив свої заощаджені 300 доларів, щоб купити портативний зарядний пристрій на сонячній батареї для військових.

У наших героїв з Луцька є також щира та світла мета – купити для захисників Байрактар. Для цього хлопці вирішили торгувати на ринку «Варшавський» черешнею. Тай ціну поставили пристойну – 40 гривень за кілограм. Частину зароблених коштів вони планують спрямувати на купівлю безпілотника.

Мрія цих дітей здається майже недосяжною, адже один Байрактар може коштувати від 5 до 6 мільйонів доларів. Однак, для українців немає нічого нездійсненного!

Фото надіслали луцькій редакції «Конкурент». Не оминайте, коли побачите! Адже мета в дітлахів варта поваги!

Related Post

У нас навіть скляні банки незнищенні: військові показали будинки Миколаївщини після обстрілів окупантівУ нас навіть скляні банки незнищенні: військові показали будинки Миколаївщини після обстрілів окупантів

Наша країна сильна, незалежна та незнищенна. І в цьому українці переконуються щодня. Так в Україні з’явився ще один символ незламності – миколаївські скляні банки з консервацією, які пережили обстріли окупантів.

Джо Байден до українців: – Ми з вами. КрапкаДжо Байден до українців: – Ми з вами. Крапка

Президент США Джо Байден знову підтримав Україну. Сьогодні лідер американської держави залишив у своєму твіттері послання українцям. “Ми з вами. Крапка”, – заявив Байден. Вчора Джо Байден назвав путіна м’ясником

Як довго зберігається бензин у каністріЯк довго зберігається бензин у каністрі

Дефіцит на паливному ринку змусив багатьох водіїв створювати запаси. Але скільки часу можна зберігати бензин у каністрі? Чи не втратить він своїх властивостей і чим небезпечна їзда на простроченому паливі?