Український гурт «Бумбокс» влаштовує концерт в Польщі, щоб зібрати кошти для ЗСУ

Популярний український музичний гурт «Бумбокс» запланував концерт у Польщі на 26 серпня, щоб підтримати ЗСУ та зібрати кошти на потреби військових.

Про це повідомив фронтмен гурту Андрій Хливнюк на особистій сторінці в Instagram. Пише ЦЕ EASY.

Як повідомив Хливнюк, на потреби ЗСУ піде половина доходу.

«Чим більше ми продамо квитків, чим більше продамо мерча, тим більше зможемо купити необхідного спорядження.

Це — не звичайний пресреліз із перерахуванням регалій та анонсом нових пісень – це звернення до друзів – розповсюджуйте, будь ласка, новину про концерт, купуйте квитки й до швидкої зустрічі», — йдеться в анонсі до концерту у Польщі.

Вартість квитків від 119 до 149 злотих (приблизно 780-980 гривень).

Варто відзначити, що «Бумбокс» більше пів року не давав концертів. Ще в лютому учасники гурту вступили до тероборони Києва.

Але за чотири місяці війни Андрій Хливнюк встиг побувати і поблизу гарячих точок, і в деокупованих містах. Він зізнався, що головне його завдання – не воювати, а забезпечувати міцний тил.

Якщо в перші тижні війни музикант підсилював патрульну поліцію Києва, то до літа став водієм, кулеметником і “замом по тилу”. Завдяки армії відданих фанів і зв’язкам він знаходить для військових усе – від палива до автомобілів на фронт.

Related Post

Anonymous виклали в мережу базу центробанку росіїAnonymous виклали в мережу базу центробанку росії

Група хакерів Anonymous виклала у відкритий доступ десятки тисяч файлів з бази Центрального Банку росії, яку зламали два дні тому. Про це 26 березня повідомили Anonymous у заяві у Twitter.

Леся Нікітюк сказала, що українські жінки зараз немов потьмяніли, але права на це не маютьЛеся Нікітюк сказала, що українські жінки зараз немов потьмяніли, але права на це не мають

З початку війни в Україні Інстаграм Лесі Нікітюк став каналом для трансляції її волонтерської діяльності. Однак і там знайшлося місце для лайки. Нещодавно українська телеведуча запустила свій флешмоб під назвою

-Тут любов’ю пахне, а я злості хочу,- почухав живіт один з них-Тут любов’ю пахне, а я злості хочу,- почухав живіт один з них

Два чорти сиділи на підвіконні і махали ніжками. В кімнаті було тихо, мама якраз носила на руках своє дитинчатко і вкладала його спати. -Вже годину так носиться з ним, не