В Україні почав працювати щоденний контроль цін на продукти

Держпродспоживслужба запровадила щоденний моніторинг цін на соціально значущі товари, серед яких продукти харчування, пальне, лікарські засоби.

Зазначається, що:

“З метою оперативного реагування та забезпечення контролю за встановлення суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі цін на такі товари Держпродслужба запровадила щоденний моніторинг”.

“З урахуванням складності часу Держпродслужба закликає суб’єктів господарювання не допускати необґрунтоване підвищення цін на товари, які мають суттєву соціальну значущість для населення у період воєнного стану в країні”.

До переліку таких товарів увійшли близько 30 видів продукції, серед яких – хліб, макаронні вироби, м’ясо, цукор, олія, деякі овочі, молочні продукти.

Крім продуктів, список включає паливо для транспорту і деякі лікарські засоби.

Related Post

Загарбники обстріляли Лисичанський нафтопереробний заводЗагарбники обстріляли Лисичанський нафтопереробний завод

Російські загарбники обстріляли Лисичанський нафтопереробний завод, горять залишки нафтошламу. Про це повідомив керівник Луганської військової обласної адміністрації Сергій Гайдай та оприлюднив фотографію з місця події. «Росіяни обстріляли Лисичанський нафтопереробний завод.

Anonymous виклали в мережу базу центробанку росіїAnonymous виклали в мережу базу центробанку росії

Група хакерів Anonymous виклала у відкритий доступ десятки тисяч файлів з бази Центрального Банку росії, яку зламали два дні тому. Про це 26 березня повідомили Anonymous у заяві у Twitter.

Президент Зеленський відвідав передові позиції на ХарківщиніПрезидент Зеленський відвідав передові позиції на Харківщині

Президент України Володимир Зеленський у межах робочої поїздки до Харківської області відвідав передові позиції українських військових. Глава держави ознайомився з оперативною обстановкою в зоні відповідальності підрозділів. Володимир Зеленський вручив військовослужбовцям