Ваш асцендент і його важлива роль

Асцендент або висхідний знак (ці терміни рівнозначні) – важливий елемент вашого гороскопу. Асцендент – це знак, що відображає вашу зовнішню поведінку; він в значній мірі визначає, яким вас бачить навколишній світ.

Слово «зовнішній» є ключовим стосовно до вашого висхідного знаку, оскільки він представляє зовнішню сторону вашої особистості. Користуючись сучасною мовою, можна сказати, що це Ваш імідж. Дуже часто виявляється, що асцендент відповідає за те, що світ бачить в Вас перш за все, яке перше враження про Вас.

Багато астрологів вважають, що висхідний знак розкриває Вас більш безпосередньо, ніж знак Сонця. Асцендент порівнюють з дверима будинку, входом, через який відвідувач повинен пройти, щоб побачити саме житло.

Для визначення вашого висхідного знака загляньте в таблицю асцендентів.

Однак якщо ви хочете обчислити точне положення вашого асцендента, вам (або астрологу) доведеться виконати деякі математичні обчислення. Перш за все Ви повинні знати точний час вашого народження, а також географічні координати (широту і довготу) місця, де Ви народилися.

Все це вже давно не треба рахувати самостійно, це зроблять для Вас автоматичні програми, які Ви знайдете через пошукову програму.

You cannot copy content of this page