Великобританія передасть Україні 6 тисяч ракет

Лондон виділить Києву 25 млн фунтів на військові потреби та поставить додаткові партії зброї.

Великобританія має намір передати Україні для захисту від російської агресії ще 6 тисяч ракет, включаючи протитанкові. Про це йдеться у повідомленні, поширеному канцелярією прем’єр-міністра Бориса Джонсона у середу, 23 березня.

“Через місяць після початку цієї кризи світове співтовариство має прийняти рішення. Ми можемо або зберегти полум’я свободи в Україні, або наразити себе на ризик того, що воно буде погашено в Європі і в усьому світі”, – заявив Джонсон.

Великобританія вже направила в Україну понад 4 тис. протитанкових ракетних комплексів Javelin та NLAW.

Крім постачання озброєння, Лондон має намір виділити 25 млн фунтів стерлінгів (близько 30 млн євро) на виплату зарплат українським військовим.

Ще 4,1 млн. (4,9 млн. євро) отримає всесвітня служба медіакорпорації ВВС. За інформацією ВВС, ці кошти підуть на боротьбу з дезінформацією у росії та Україні.

Related Post

Держрегулювання цін на пальне призупинено: якої вартості можна очікувати?Держрегулювання цін на пальне призупинено: якої вартості можна очікувати?

Державне регулювання цін на моторне пальне в Україні призупинили. Вартість бензину і дизельного палива на АЗС зміниться. Держава очікує, що максимальні ціни на дизель не перевищуватимуть 58 гривень за літр.

У автобусах близько 300 захисників МаріуполяУ автобусах близько 300 захисників Маріуполя

Reuters повідомляє що автобуси з пораненими з Азовсталі прибули в Новоазовськ (окупована територія). У автобусах близько 300 захисників Маріуполя, понад 50 із них мають серйозні поранення.

Ірпінь звільнили від окупантів – мерІрпінь звільнили від окупантів – мер

  Місто Ірпінь Київської області звільнене від окупантів. Про звільнення Ірпеня розповів міський голова Олександр Маркушин. “Наш Ірпінь звільнений від московської нечисті!!! Слава Україні! Слава її захисникам! Вічна пам’ять загиблим