Віллу доньки путіна у Франції зробили красивою

У Франції на паркані вілли доньки Путіна з’явилися малюнки українського прапора.

Паркан вілли дочки глави рф володимира путіна у французькому Біарріці розмалювали у кольори прапора України. Раніше особняк захопив місцевий активіст П’єр Аффнер, за що потрапив до поліції.

Хто наніс жовто-блакитні прапори на власність Катерини Тихонової, невідомо. Фото у Facebook поділився журналіст “УП” Михайло Ткач .

“Паркан особняка дочки Путіна в Біарріці”, – коротко описав він.

На знімку, окрім звичайного українського прапора на флагштоку, видно ще щонайменше дев’ять намальованих фарбою. Вони з’явилися на колонах, металевому паркані і навіть землі перед ним.

У коментарях користувачі поцікавилися, хто зважився на такий крок і чи правда цей будинок все ще належить дочці путіна, адже активіст обіцяв заселити в ньому українських біженців.

Інші зазначили, що П’єра Аффнера вже заарештували за захоплення вілли. Дехто наголосив, що прапори дуже добре виглядають, проте краще було розвісити на паркані реальні фото із зруйнованих путінською армією українських міст.

“Шкода хлопця, може виправдають? Повідомте, будь ласка, чим це закінчиться”, “Можна було б і спалити”, “Чого діти всіх голів орди (піскова, лаврова, путіна тощо) живуть за кордоном? Нехай повертаються у загниваючу москву!”, “Біженців туди заселити треба. Нехай живуть, а коли будуть виїжджати, нехай у хаті зроблять другий Маріуполь”, “І червоною фарбою ще залити, щоб знала, скільки її виродок людей убив!”, “Я б на всі ті російські будинки та посольства не наші прапори малювала, а фото вбитих дітей та руїн Маріуполя”, – поділилися думками підписники.

You cannot copy content of this page