fbpx

Вправи, щоб втілити мрії в життя

Світ змінюється, і серед багато тих, хто відчуває розбіжність з життям. Як позбутіся Відчуття зупинки, «стелі»? Які цілі ставить? Як добиться їх Здійснення?

Перш ніж планувати зміни, задумайтеся про своє Ставлення до цього. Відповісте на питання: Якою мірою я керую життям? Впліваю я на те, що відбувається, або все «просто трапляється»? Якщо моє життя може бути краще, то як це станеться? Завдяки обставинам або моїм зусиллям?

Дозвольте собі формувати те життя, якого би ви хотіли. Ві знайдете нове розуміння власним бажанням.

Стімулюйте уяву
Наші прагнення відображають те, для чого ми були створені. Але, залішаючись в полоні страхів, обумовлених вихованням, звичками и батьківськімі установками, ми іноді важко розуміємо своі справжні бажання. Почніть фантазуваті про життя, яке вам ідеально підходить.

Візьміть зошит и запишіть фрази:

1. Якби мені не треба було заробляті гроші, я б займався …

2. Якби я був вільний, я б зробив / я б став …

3. Якби все було дозволено, я б зробив …

4. Якби я був упевненій в успіху, я б став / зробив …

5. Якби я менше побоювався того, як на мене подівляться інші, я б …

Чому мріяти – корисно? Коли ми дозволяємо собі думати про те, як хотіли б жити, то краще розуміємо, что варто змінювати сьогодення.

 

Related Post

Секрет виховання, який зробить ваших дітей успішнимиСекрет виховання, який зробить ваших дітей успішними

Автор цього короткого і дуже корисного тексту – багатодітна мама Олена. В її дружній родині – п’ятеро однаково улюблених дітей. І секрет виховання, який забезпечить їм успіх в майбутньому, приголомшливо

50 ідей, як зробити себе щасливим50 ідей, як зробити себе щасливим

Кожна людина сприймає та розуміє щастя по своєму. Іноді занурюючись у буденність ми перестаємо помічати навколо себе маленькі приводи для щастя. Тому ми написали для Вас 50 ідей чим можна

facebook