Вибери обновку і дізнайся про себе дещо цікаве. Ось де зберігаються всі жіночі таємниці!

Розповісти про жінку може не тільки аромат її улюблених парфумів, відтінок помади і колір очей. Психологи впевнені, що взуття здатне видати наші мрії, амбіції, настрій і навіть риси характеру. Хочеш перевірити? Тоді пройди цей психологічний тест!

Вибери одну з представлених босоніжок на зображенні і прочитай відповідну характеристику.

1) Дівчина-мрія

Ти часто віддаєшся мріям і фантазіям. Любиш свята і віриш в чудеса, тому не дивно, що ти чекаєш того самого принца. Ти трохи інфантильна і наївна, в твоїй величезній душі знайдеться місце для всіх. Добре розвинена інтуїція і чуття завжди підказують правильні рішення. Ти з тих людей, які слухають своє серце.

2) Аристократка

Тобі вдається чудово виглядати навіть в повсякденному одязі. Такі жінки врізаються в пам’ять і серце. Чоловіки буквально обожнюють тебе, обсипаючи компліментами і подарунками. Ти горда і злегка зарозуміла, завжди тримаєш спину прямо. Любиш тільки статусні речі, які підкреслюють твою елегантність.

3) Ідеальна дружина

Про таку жінку мріє кожен чоловік. У тебе хороший смак, ти завжди акуратна і доглянута. Твоя впевненість викликає повагу у оточуючих і надихає твого чоловіка. Тебе можна назвати сильною і пристрасною особистістю, яка справляє приємне враження. До того ж ти чудова господиня, дбаєш про сім’ю, добре готуєш і любиш затишок.

4) Серцеїдка

Ти користуєшся великою популярністю у чоловіків, але вірна ти одному єдиному. Ти владна і сильна жінка, любиш задоволення і цінуєш гарне проведення часу. Поєднання краси і розуму зачаровує оточуючих, але при цьому дратує заздрісників.

5) Господиня

У світі не знайдеться настільки відданої дружини і турботливої ​​мами. Егоїзм – це не про тебе! Ти даруєш всю свою любов чоловікові, дітям, рідним і близьким. Хоча іноді тобі слід подумати і про себе, побалувати себе обновкою або походом в салон краси. В юності тобі розбивали серце і робили боляче, але з роками ти набралася мудрості і навчилася розбиратися в людях.

6) Муза

Такі панянки, як ти, зачаровують з першого погляду. Є в тобі якась родзинка, яка тягне протилежну стать. Ти творча особистість, любиш природу і мистецтво. За життя ти йдеш з високо піднятою головою, ти трохи закрита і холодна з незнайомими людьми. Не дуже любиш вести домашні справи, але завжди рада влаштувати романтичну вечерю з хорошим вином.

Цей жіночий тест в черговий раз підтверджує, що босоніжки і туфельки мають якусь невимовну владу над представницями прекрасної статі і багато в чому вони видають всі секрети своєї власниці.

You cannot copy content of this page