Як навчитися розумітися з Овнами

Часто буває, що інші люди неправильно сприймають енергію і пристрасть Овна. Неважливо, про що йде мова: про спорт, кар’єру, відносини – будь-який процес буде сприйнятий максимально близько до серця і вирішений з властивою цьому знаку ретельністю.

Звичайно, не обходиться і без негативу. Наприклад, зайва імпульсивність іноді може перерости в небажану розмову на підвищених тонах. Більш того, деякі особи настільки не можуть себе стримати, що часом роблять необдумані вчинки. Але в сухому залишку ми маємо справу з пристрасною особистістю, про яку хочемо розповісти тобі трохи детальніше.

Що властиво людині, яка народилася під сузір’ям Овна?

1) Сила і незалежність

Овни – типові одинаки. Але це не робить їх аутсайдерами, навпаки, через їх внутрішній темп інші просто не встигають за ними. Цей знак дуже любить все робити по-своєму і часто буває так, що це заважає його співіснуванню з іншими людьми.

Їх цікавить проблема внутрішнього зростання, ну що ж, з цим потрібно змиритися, адже нічого іншого в цій ситуації не залишається.

2) Чесність

Прямолінійність – ще одна визначна риса Овна. Незалежно від того, чоловік це чи жінка, Овен буде чесний і відкритий до кінця. Фальш і нещирість просто неприйнятні.

Овен не сприймає ніякої цензури, вважає її частиною брехні. Подібно необробленому цінному каменю, цей знак не сприймає штучного блиску, а цінує внутрішню красу.

3) Емоційна відкритість

Може роздавати компліменти пачками і підбадьорювати навіть малознайомих людей. Але тільки в тому випадку, якщо дійсно вірить в те, про що говорить.

Інша сторона медалі – критика людей, до яких у Овна є неприязнь. Там, де інші промовчать, Овну рота ви не закриєте. Само собою, подобається це не всім.

4) Чутливий внутрішній світ

Якщо Овен має час подумати про проблему, є шанс все вирішити без зайвих слів. Але тільки шанс. Раптові ж перешкоди на життєвому шляху змушують Овна нервувати і часом вести себе дуже нестримно.

Те ж саме станеться, якщо представника цього знака чимось образити.

5) Тісне коло спілкування

Овни віддають перевагу спілкуванню з людьми, яких давно знають. Нові знайомства даються їм непросто. Зате критика від знайомих людей сприймається ними набагато легше.

А якщо Овни раптом знаходять рідну душу в новому знайомстві, такі стосунки тривають дуже довго.

6) Відданість роботі

Дуже хороший Овен в роботі. Але при цьому його ніяк не можна назвати кар’єристом. Незалежно від професії ці люди будуть працювати з максимальною віддачею.

Як вже було сказано вище, цей знак поважає самовдосконалення. Він дійсно хоче залишити щось після себе, якщо так можна висловитися.

7) Неприйнятність насильства

Незважаючи на гучні слова, які можуть прозвучати з вуст Овна, він ніколи не бажає заподіяти кому-небудь зла. Але через палку натуру просто не може себе стримувати.

Слова, як відомо, теж ранять. До речі, подібна проблема є не тільки у цього знака.

8) Інтелектуальне домінування

Через величезні внутрішні ресурси, які цей знак витрачає на саморозвиток, інші люди можуть блідо виглядати на його фоні. А гучні зауваження можуть зовсім відбити бажання спілкуватися з такою людиною. Природно, такі характеристики підходять далеко не всім представникам цього знаку, але все ж у Овна зустрічаються дуже часто.

Добре це чи погано, судити не нам.

9) Хороша пам’ять на відчуття

Дрібні деталі часто не беруться ними до уваги. Зате завдані образи або роздратування міцно застряють в мозку. Саме така характеристика підходить для слова «злопам’ятний»

Ось тільки Овни однаково добре пам’ятають і зло, і добро. І вже якщо хтось не відмовив їм у допомозі, нехай навіть дуже давно, Овни завжди відплатять сторицею за проявлену доброту.

Овни не змінюють собі, і їх характер проявляється однаково, незалежно від часу, місця і життєвих умов. Овен в шлюбі буде однаково продовжувати робити зауваження своїй другій половині, як і до офіційного скріплення уз, так само як і прагнути отримати максимальний результат на роботі, незалежно від професії. Такі вже вони, Овни!

You cannot copy content of this page