Як по місяцю весілля зрозуміти, яким буде шлюб

Щоб ваше сімейне життя не розбивалося об побутові проблеми і інші труднощі, необхідно з самого початку все робити правильно.

Так, наприклад, згідно з народними прикметами, щасливий шлюб безпосередньо залежить від пори року. Розповідаємо, в якому місяці варто запланувати торжество, щоб прожити довго і відзначити золоте весілля.

Наші предки ніколи не робили спонтанні рішення щодо проведення весільної церемонії. До цієї події ретельно готувалися і звірялися з усіма прикметами і календарем, намагаючись провести обряд в певні дати. Ми склали «шпаргалку», завдяки якій можна вибрати найбільш вдалий місяць для церемонії.

Січень
У перший місяць нового року не варто планувати весільних урочистостей. Вважається, що подружнє життя буде затьмарено негараздами і закоханим випадуть важкі випробування.

Лютий
Якщо ви хочете, щоб спільне життя з чоловіком пройшло в повній згоді, довірі і гармонії, тоді розписуйтеся в лютому. Це дуже сприятливий місяць, який чомусь багато закохані пари недооцінюють.

Березень
Дуже тривожний місяць, не обіцяє молодій дружині нічого хорошого. Вважається, що жінку, яка вийде заміж в березні, в майбутньому очікують постійні розбірки з чоловіком, який буде сприймати все, що відбувається дуже войовничо.

Квітень
Це дуже мінливий і нестабільний місяць. Тому, згідно з повір’ями, подружнє життя теж буде неспокійне і не завжди щасливим.

Травень
Вийти заміж в травні – все життя пронидіти, вважали наші предки і були частково праві. Це не найвдаліший місяць для укладення союзів. За народними прикметами, подружжя, що зважилися зіграти весілля в травні, чекають швидкі зради і, як результат, розставання.

Червень
Дуже хороший, практично ідеальний місяць для укладення весіль. Якщо ви хочете зі своїм чоловіком прожити все життя немов в медовий місяць, тоді розписуйтеся в перший літній місяць. Згідно прикметам, точно не пошкодуєте!

Липень
Сімейну пару, що зважилася оформити свій союз в середині літа, чекають дуже мінливі дні, як липнева погода. У сім’ї будуть і щасливі моменти, і безтурботна гармонія, і загострення пристрастей.

Серпень
Щоб улюблені стали по-справжньому близькими і зберегли дружні стосунки, необхідно грати весілля саме в серпні. До того ж наші предки запевняють, що в такій парі любов не згасне, а буде лише міцніти з роками.

Вересень
Традиційний весільний місяць, який обіцяє по-справжньому міцний і непорушний шлюбний союз. Вважається, що подружжя, які одружилися у вересні, чекає легке, спокійне і сите сімейне життя.

Жовтень
Якщо ви не боїтеся труднощів і готові ризикнути, тоді, звичайно, можете зіграти весілля і в жовтні. Нудним життя точно не буде!

Листопад
Подружжя, розписавшись у листопаді, чекає дуже багате життя, причому це виражатися буде не тільки в матеріальних благах. Одним словом, доля буде вельми щедрою до людей, які уклали в цей час шлюб.

Грудень
Вважається, що цей місяць ідеально підходить для тих, хто вступає в шлюб вперше. Наші предки вірили, що любов, яка отримала офіційно закріплення в грудні, буде рости і міцніти, а негаразди обійдуть молоду сім’ю стороною.

You cannot copy content of this page