Як порозумітися з Дівами? Найкапризніший знак

Діви не терплять критики. Але при цьому самі досить прискіпливі до інших. У цієї негативної якості є позитивне підгрунтя: вони намагаються зробити світ кращим, тому і звертають увагу на невідповідності і недосконалості.

Діви люблять роздавати зауваження, зазвичай – конструктивні. Тому варто до них прислухатися, якщо тільки ці самі зауваження не виражені в грубій формі.

Астрологи забороняють критикувати Дів у відповідь. Інакше не уникнути конфліктів, непорозумінь і образ з боку ніжних Дів.

Щоб вплинути на Дів, потрібно бути м’якими з ними. Зацікавити цікавими альтернативними пропозиціями, привести логічні аргументи на їх користь. Тільки так можна здобути перемогу.

Діви у відносинах

1) Діви дуже схильні ображатися

Дівам властиві перепади настрою … Без вагомих на те причин вони можуть провести весь день в поганому настрої.

Що робити? Не варто турбувати Дів, коли вони не в настрої. Їх образливість і емоційна нестабільність – побічний ефект кропіткої внутрішньої роботи над собою. В основному невдоволення цього зодіакального знаку обгрунтовано незадоволеністю результатами своєї роботи.

Діви часто прагнуть стрибнути вище своєї голови, і, природно, не завжди у них це виходить. Зазвичай вони самостійно повертаються до норми, навіть після відчувають подяку за розуміння.

2) Діви не сприймають крайнощів

Сильні неконтрольовані прояви емоцій, істерики, сльози діють на представників цього знака як червона ганчірка. Відверто кажучи, дратують, особливо чоловіків. Вони вважають це невмотивованою надмірністю і ознакою невихованості.

Тверезість розуму, дисциплінованість, відповідальність, послідовність – ось що викликає справжню повагу будь Діви.

Якщо ти хочеш здобути прихильність Діви, забудь про витівки. Ними Діву не здивуєш.

3) Діви – творчі особистості

Діви дуже розсудливі, але не черстві. Вони відповідальні, але не байдужі.
Діви дивляться на світ з позиції не інженера, а художника. Вони вважають себе творцями свого життя, своєї кар’єри, свого особистого щастя.

Тож не сковуй їх творчих поривів. Захоплюйся будь-якими починаннями цих людей з тонкою душевною організацією, їм життєво необхідне схвалення, щоб переконатися в правильності обраного шляху і рухатися далі.

4) Діви людяні

Діви вимогливі до оточуючих, іноді можуть судити їх суворо. Але суд їх проходить по найсправедливішим і гуманним законам. Ці закони прописує їм совість.

Вони схильні до співчуття. Якщо порозумітися логічними доводами з Дівою не виходить, звертайся до її людяності. Тоді Діва відразу проявить співчуття, яке після виллється в розуміння.

Найкраща любовна сумісність у Діви зі знаками земної стихії: Тельцем і Козерогом. Також непогана з Дівою, Раком і Скорпіоном. Діва у відносинах проявляє себе як люблячий, щирий і чуттєвий партнер.

А у тебе є в друзях Діви? Може, ти знаєш особливі секрети спілкування з цими дивовижними людьми?

You cannot copy content of this page