Як поводяться знаки зодіаку, коли перестають любити

Деякі почуття не проходять випробування на міцність.

І від колишньої закоханості часом не залишається нічого: інтерес до партнера тільки поступово згасає. Як ви поводитеся в такій ситуації?

Овен (21 березня – 20 квітня)

Овни не люблять марно витрачати час. Тому, коли інтерес до партнера у них пропадає, вони просто віддаляються від нього. Відчуваєш, що твоя друга половинка-Овен стала менше приділяти тобі уваги? Варто поговорити!

Телець (21 квітня – 20 травня)

Тельці дуже чесні особистості. Якщо вони відчувають, що відносини рухаються на спад, вони про це тобі чесно скажуть. Люди, народжені під цим знаком Зодіаку, не будуть приховувати правду.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Дізнатися, що таїться в душі Близнюків – завдання нелегке. Коли вони втрачають інтерес до партнера, вони можуть нітрохи не змінитися. Хіба що стануть більш товариськими і будуть більше фліртувати з кимось.

Рак (22 червня – 22 липня)

Якщо Раки закохалися, то це надовго. Найчастіше вони не втрачають інтерес до свого партнера. Але якщо це сталося, то він явно дасть зрозуміти, що щось не так.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Леви – жорстокі коханці. Якщо вони втрачають інтерес до партнера, вони просто залишають його. Вони навіть не хитаються, розбиваючи серце.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Діви навіть зі своєю другою половинкою поводяться так, ніби він / вона йому нецікавий (а) Все тому, що вони відносяться до всього дуже критично. Якщо ж партнер їм дійсно набрид, вони стають більш ввічливими, як це не парадоксально.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Терези дуже ніжні і чуйні, тому вони будуть натяками показувати, що їх інтерес згас. Якщо відчуваєте зміни в партнері-Терезах, можливо, щось тут нечисто.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Скорпіонам буде важко впоратися з внутрішнім сум’яттям. Вони, ймовірно, почнуть панікувати, коли зрозуміють, що інтерес до партнера випарувався. Але вони швидше за все надійдуть розумно і обговорять всі з другою половинкою.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Стрільці не дуже піклуються про почуття інших людей. Вони будуть намагатися втекти, коли втратять до інтерес. Швидше за все вони будуть ігнорувати партнера.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Козероги дуже раціональні. Якщо вони зрозуміють, що Ви їм не цікавий, вони розкладуть все по поличках і приведуть сотню фактів, чому так сталося.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Водолії люблять простір у відносинах. Вони зазвичай не дають ніяких зобов’язань. Так що, коли вони втрачають інтерес, вони просто йдуть у вільне плавання.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Коли Риби втрачають інтерес, вони відчувають провину і каяття. Можливо, вони будуть навіть більше засмучені, ніж партнер. Якщо партнер-Риби постійно вибачається за кожну дрібницю або помилку, то, можливо, таким чином, він виправдовує втрату свого потягу.

You cannot copy content of this page