Як продавати нерухомість з мого боку, так він погоджується, а як з його боку, так не хоче

З чоловіком різниця 20 років, це для мене перший, а для нього третій шлюб. Познайомилися, коли він був п’ять років уже, як розлучений, від перших двох шлюбів діти дорослі, і є вже онуки.

Чоловікові за 50. З перших днів він дуже приховував свої прибутки, ми жили в однокімнатній квартирі, хоча як я потім дізналася, могли собі дозволити 5 таких квартир.

До весілля у мене була квартира, 50% я вклалася зі своєї зарплати, відкладала два роки на квартиру, і решту подарували мені батьки. Квартирка була маленька, але нова і в новобудові у столиці. Коли познайомились із чоловіком, він знав, що я купила квартиру до шлюбу.

Стали жити, народилася дитина, і ми задумалися про розширення житла. Знайшли хорошу квартиру, але чоловік сказав, що немає можливості купити її, я хотіла допомогти і запропонувала продати свою квартиру. Чоловік відразу погодився, швидко знайшов юриста, і тут же продали, він додав грошей, купили велику квартиру.

Мої старенькі батьки були проти, сказали, що не варто це робити, що квартира куплена до весілля, і каші вона не просить, навіщо продавати хорошу однушку. Мама сказала мені тишком-нишком, що чоловік з такою різницею у віці не повинен приймати такі дари від дівчини, але я не слухала, тому що дуже хотіла допомогти йому.

У чоловіка була квартира, куплена до шлюбу зі мною, але не він не став її продавати, відмовився, і дача, він теж не став продавати її, пославшись, що вона потрібна, але ми ніколи не їздили на неї.

Зрештою, я вирішила через те, що в нього багато дітей від минулих шлюбів, оформити нову квартиру на себе та свою дитину. Чоловік дуже не хотів, постійно знаходив виправдання, щоб не йти до нотаріуса. Але зрештою, я натиснула, і ми оформили все.

Тепер живучи з ним, я почала бачити, що він і чути не хоче про те, щоб купити ще квартиру для нашої спільної дитини. Він взагалі не хоче нічого чути, про нерухомість та якісь надбання у шлюбі.

Свою нерухомість не продає, реальний заробіток приховує. Мені так хочеться жити спокійно, але втомилася від його жадібності. Як продавати нерухомість з мого боку, так він погоджується, а як з його боку, так не хоче.

You cannot copy content of this page