Як привабити заможного чоловіка

Жили-були чоловік з дружиною, і були у них три дочки. Старша – розумна, середня – красива, а молодша – і розумниця, і красуня, і навіть спортсменка …

Прийшов час дівчатам заміж виходити (вони погодками були), і все спочатку складалося чудово: старші дочки легко знайшли собі відповідні пари. Батько з матір’ю натішитися не могли – обидва зятя порядні, а головне – забезпечені. Тільки молодша з весіллям затягувала – хоч і хороша у всьому була, так не щастило їй чомусь на гідних і заможних женихів …

Подібна історія e нашому житті не рідкість. Погляньте навколо – скільки красивих, розумних, цікавих дівчат самотні! «Що за несправедливість!» – вигукують у серцях засмучені невдалим особистим життям дочок батьки, навіть не підозрюючи, що їх ненаглядні самі в усьому винні.

Адже якщо розібратися, стане ясно, що в душі ці розумниці-красуні плекають одне-єдине – воістину казкове бажання – зустріти принца! Якщо це і ваш випадок, візьміть на озброєння наші поради!

Приручити чоловічу енергію
Своїм пристрасним бажанням знайти принца – саме принца, красивого, ефектного і дуже заможного, ви автоматично ставите блок на всіх інших чоловіків. І в результаті не можете залучити нікого! До речі кажучи, часто не останню роль в цьому відіграють батьки – здатній і гарненькій донечці вони з дитинства вселяють, що вона унікальна і гідна найкращого, тим самим народжуючи у її голові мрії про справжнього принца і тільки про нього.

ПОРАДА 1. Якщо ви поставили собі за мету вдало вийти заміж, відкрийтесь на енергетичному рівні всім чоловікам, дозвольте «знайти» себе чоловічому імпульсу. Для цього спершу необхідно на якийсь час забути про бажання зустріти чоловіка своєї мрії або навіть взагалі постаратися не думати про заміжжя. Просто живіть, посміхайтеся всім людям без винятку, фліртуйте, обмінюйтеся позитивними енергетичними зарядами – словом, «привчайте» і «приручайте» чоловічу енергію.

… Відпустивши думки про невлаштованості свого особистого життя і глибоко заховавши своє справжнє бажання про зустріч з принцом, третя дочка зуміла завести роман. Молода людина – бідний студент – чи підходив на роль майбутнього чоловіка, але для початку і цього було достатньо. Дівчина розквітла, її тонке ефірне тіло посилало яскраві жіночі імпульси, які залучають чоловічу енергію. Можна було продовжувати працювати далі, адже її кінцева мета – знайти гідну пару, як мінімум заможного чоловіка.

Виглядаєте на всі сто

Як відомо, гроші йдуть до грошей. Постарайтеся об’єктивно оцінити свій зовнішній вигляд – одяг, аксесуари, макіяж, зачіску … Якщо на вас надіті сорочка і штани поширених моделей бюджетних брендів, для звичайного життя в цьому факті немає нічого кримінального. Але щоб залучити заможного чоловіка, такий варіант гардероба абсолютно не придатний.

ПОРАДА 2. Чоловік, кожен день має справу з грошима і володіє певним станом, буде на енергетичному рівні «тягнутися» до всього, що випромінює імпульс багатства. Тому, якщо ви хочете залучити заможного чоловіка, ви повинні це багатство випромінювати. Це не означає, що потрібно брати кредит в банку і повністю міняти свій звичний гардероб на ексклюзивні речі від-кутюр. Але щось з предметів одягу обов’язково має бути вищою за середню ринкову вартість. Можна купити тільки одні, але дорогі туфлі або один комплект розкішної білизни – чоловік вашої мрії, сам того не усвідомлюючи, зверне на вас увагу в той день, коли на вас буде одягнуто щось з цих речей.

Виділитеся з натовпу

Давайте розберемося, хто він, ваш герой, цей заможний і щедрий чоловік? Зазвичай гроші заслужено приходять до нестандартно мислячих, особливого складу розумних людей, які, самі будучи неординарними, тягнуться до подібних проявів у людях. У будь-якому натовпі сірої маси людей такий чоловік несвідомо починає «чіплятися» за все яскраве і незвичайне. Він може вловити несподівано тонкий і чуттєвий аромат парфумів серед звичайних запахів; зловити поглядом яскраву хустку, оригінально зав’язану на голові, сумочку незвичайної форми, велику брошку на грудях …

ПОРАДА 3. Намагайтеся завжди і всюди бути помітною, відрізнятися від усіх хоч однією яскравою деталлю в образі або особливою, невластивою в певній обстановці поведінкою.

You cannot copy content of this page