fbpx

Як розумні люди спілкуються з тими, хто їм не подобається

Коли доводиться взаємодіяти з неприємною людиною, часто це може бути пов’язано з постійними конфліктами, образами, недомовками.

Все це, зрозуміло, вкрай руйнівно впливає на енергетику і сприяє втраті сил, появи негативу.

Як же поводитися в ситуації, коли людина нам не подобається, а спілкуватися з нею доводиться?

Для початку треба постаратися звести взаємодію до мінімуму. Замість того, щоб обговорювати людину, будувати інтриги, постаратися робити вигляд, що її немає. Вітайтеся і прощайтеся, будьте чемні, а спілкуйтеся, тільки якщо цього вимагає ваша спільна діяльність, в розмові на сторонні теми не включаються. Все максимально коротко і тільки у справі.

Відмовляйтеся від суперечок, з’ясування відносин, будь-якого протистояння. Суперечка – спроба відняти вашу енергію: з боку цієї людини можуть бути провокації, і потрібно подумати про те, що буде займати в цей час ваші думки, відволікати вас.

Постарайтеся зрозуміти, що саме вам неприємно в цій людині. Вона нагадала когось? Має цінності, з якими ви не згодні? Вчиняє дії, які ви не схвалюєте? Краще скласти список всього «бісячого» та дратівного – так енергії буде йти набагато менше, адже розуміння проблеми – вже половина її вирішення.

Уточнюйте будь-які неясності, обзаведіться документальним підтвердженням сказаних один одному слів. Візьміть за правило в кожній неприємній і незрозумілій ситуації перепитувати: «чи правильно я вас зрозумів, що …» і повідомляти людині то, як ви зрозуміли ситуацію.

Обзаведіться однодумцями. Ні, це не ті, з ким можна обговорювати, яка це жахлива людина, а ті, з ким можна і потрібно обговорювати інші питання, які захоплять вашу увагу. Адже будь-яке «перемивання кісточок» – це ваша енергія, яка піде цій людині, а ви не зможете витратити її на щось, важливе для вас.

Related Post

Чоловіки зізналися, яких жінок люблять найбільшеЧоловіки зізналися, яких жінок люблять найбільше

Експерт з знайомствам, австралійка Луан Хорд провела масштабне опитування в своєму дейтінг-співтоваристві в Facebook серед неодружених чоловіків. Головною метою опитування було з’ясувати, яких жінок чоловіки люблять більше за все. Своє

3 найспокійніших знаків Зодіаку3 найспокійніших знаків Зодіаку

Люди діляться на спокійних і вибухових, мирних і конфліктних. Одні шукають гармонії та миру, а іншим подавай струс і з’ясування відносин. У цій статті астрологи розповідають про спокійні і тихі

5 факторів, які доводять, що чоловік кохає свою дівчинку5 факторів, які доводять, що чоловік кохає свою дівчинку

Як зрозуміти що чоловік насправді тебе кохає?Якщо чоловік робить ці 5 дій, то він точно має почуття до тебе.  Люблячий чоловік завжди буде стояти за свою жінку, навіть якщо вона

facebook