Як впливає на відносини різниця у віці між чоловіком і жінкою

Любов може спалахнути між будь-якими людьми, незважаючи на дати їх народження та соціальне становище. Але чи буде щасливим такий шлюб, або краще насолодитися хвилинами пристрасті і шукати більш підходящого партнера?

Як будуть розвиватися відносини, якщо є різниця у віці між жінкою і чоловіком, дізнаєтеся в цій статті.

Різниця у віці між жінкою і чоловіком
Яка може бути різниця у віці між жінкою і чоловіком?

Гармонія в парі, безумовно, залежить від емоційної гнучкості партнерів і вміння домовлятися. Але певна статистика все ж існує.

Ідеальна різниця у віці між чоловіком і жінкою
Вважається, що найбільш міцні подружні союзи створюються, якщо чоловік старший за дружину на два-п’ять років. В цьому випадку психічний розвиток партнерів приблизно однаковий. І чоловік вже здатний встати біля керма сім’ї, він буде захищати свою половинку від негараздів, при цьому не роблячи сильного тиску.

Але якщо партнери вже дорослі і перейшли тридцятирічний віковий рубіж, то можливий міцний шлюб між ровесниками.

Щасливої ​​буде та пара, де жінка трохи старша за свого чоловіка, адже до цього віку чоловік стає самодостатнім. А для тридцятирічної жінки, на відміну від юної дівчини, представники протилежної статі трохи молодші виглядають привабливими і цікавими.

Якщо різниця у віці чоловіка і жінки більше п’яти років
Все більше шлюбів, де дружина значно старша за чоловіка. Суспільство стає більш толерантними до таких пар, та й дами зараз зберігають свіжість і привабливість набагато довше. Подібний союз буде міцним, якщо …

– обох партнерів влаштовує домінування жінки, як більш розумної, досвідченої і часто матеріально забезпеченої;

– чоловік, незважаючи на юний вік, стає на чолі сім’ї, а дружина дозволяє йому приймати рішення;

– партнери переступили сорокалітній рубіж, коли різниця в п’ять-десять років стає не такою значною.

Але все ж частіше зустрічаються союзи, де вік джентльмена набагато більше, ніж його дружини. Юна партнерка привертає такого чоловіка свіжістю і наївністю. Дівчата вступають в такі шлюби, зачаровуючи мудрістю зрілого коханого і його досвідом у вирішенні проблем. Молода жінка відчуває себе захищеною: більшість ровесників навряд чи можуть запропонувати їй стабільність, в тому числі і матеріальну.

Слабкою стороною нерівних шлюбів буває те, що більш юному партнеру хочеться веселощів і вечірок, а тому, хто старше, – тиші і спокою. Причиною сварок можуть стати різні життєві цілі, погляди, інтереси.

У разі якщо чоловік значно старший за дружину, нотку сумнівів вносить статистика. Жінки в середньому живуть довше, і час щасливого спільного життя може бути дуже недовгим.

You cannot copy content of this page