Як вирішують «складні ситуації» різні знаки Зодіаку

У цьому життєвому спостереженні багато з вас напевно впізнають себе і своїх знайомих. Отже, якщо триндець трапився у:

ОВНА: Овен його вирішить. Будь-який триндець. І відразу. Сам, гордо, мовчки.

ТЕЛЬЦЯ: Телець його вирішить. Потім все розповість. Всім. Щоб підстрахуватися – напише в газету. Щоб точно всім.

БЛИЗНЮКІВ: Вони поділяться. Постараються віддати все Овну, але якщо Овен на все не погодиться, віддадуть Стрільцю.

РАКА: Він почне ридати заздалегідь, і щоб він заткнувся, хтось візьме весь триндець на себе + ракові жовані соплі. Якщо ніхто цього не зробить, рак прекрасно зробить все сам. Нащо було нити – взагалі не зрозуміло.

ДІВИ: Діва засмутиться. Особливо якщо вона цей триндець не планувала. Діва подумає. І знайде рішення. Все вирішить. Зробить висновки.

ЛЕВА: Лев скличе всіх. Сам розправиться з триндецем. Поклониться, візьме квіти, дасть автограф і піде.

ТЕРЕЗІВ: Терези зважать триндець. Зважать ще раз. Дійдуть висновку, що якось забагато і відважать кому-небудь на зразок Лева або Овна. При спробі відважити Діві відразу отримають в лобі – у Діви триндець тільки за розкладом.

СКОРПИОНА: Скорпіон подивиться. Весело скаже «та триндець якийсь!» і заб’є.

СТРІЛЬЦЯ: Стрілець засмутиться. Потім повеселішає. Потім буде довго сміятися над собою, над триндецем, згадає які триндеці у нього ще були в житті, всім навколо розповість і забуде. Якщо триндець сам собою не пройде, його швидше за все доведеться вирішувати якомусь Леву.

КОЗЕРОГА: Козеріг постарається відразу відмовитися від триндеця, заявивши, що він не хоче. У 90% випадків це чомусь канає. Якщо зовсім не проканає – козеріг все вирішить в кращому вигляді. Але обов’язково за чужий рахунок.

ВОДОЛІЯ: Водолій почне його радісно вивчати. Потім напише книгу. Якщо такий триндець у нього вже був – занудьгує і почне шукати близнюків. Триндець від цього все одно нікуди не дінеться (близнюки тікають відразу), але стане веселіше.

РИБ: На відміну від Рака, Риби плачуть тихо. Тому триндець у них вічний, вирішують вони його самі, ніхто їм не допомагає, а вони вже й не чекають.

You cannot copy content of this page