Як вирішують «складні ситуації» різні знаки Зодіаку

У цьому життєвому спостереженні багато з вас напевно впізнають себе і своїх знайомих. Отже, якщо триндець трапився у:

ОВНА: Овен його вирішить. Будь-який триндець. І відразу. Сам, гордо, мовчки.

ТЕЛЬЦЯ: Телець його вирішить. Потім все розповість. Всім. Щоб підстрахуватися – напише в газету. Щоб точно всім.

БЛИЗНЮКІВ: Вони поділяться. Постараються віддати все Овну, але якщо Овен на все не погодиться, віддадуть Стрільцю.

РАКА: Він почне ридати заздалегідь, і щоб він заткнувся, хтось візьме весь триндець на себе + ракові жовані соплі. Якщо ніхто цього не зробить, рак прекрасно зробить все сам. Нащо було нити – взагалі не зрозуміло.

ДІВИ: Діва засмутиться. Особливо якщо вона цей триндець не планувала. Діва подумає. І знайде рішення. Все вирішить. Зробить висновки.

ЛЕВА: Лев скличе всіх. Сам розправиться з триндецем. Поклониться, візьме квіти, дасть автограф і піде.

ТЕРЕЗІВ: Терези зважать триндець. Зважать ще раз. Дійдуть висновку, що якось забагато і відважать кому-небудь на зразок Лева або Овна. При спробі відважити Діві відразу отримають в лобі – у Діви триндець тільки за розкладом.

СКОРПИОНА: Скорпіон подивиться. Весело скаже «та триндець якийсь!» і заб’є.

СТРІЛЬЦЯ: Стрілець засмутиться. Потім повеселішає. Потім буде довго сміятися над собою, над триндецем, згадає які триндеці у нього ще були в житті, всім навколо розповість і забуде. Якщо триндець сам собою не пройде, його швидше за все доведеться вирішувати якомусь Леву.

КОЗЕРОГА: Козеріг постарається відразу відмовитися від триндеця, заявивши, що він не хоче. У 90% випадків це чомусь канає. Якщо зовсім не проканає – козеріг все вирішить в кращому вигляді. Але обов’язково за чужий рахунок.

ВОДОЛІЯ: Водолій почне його радісно вивчати. Потім напише книгу. Якщо такий триндець у нього вже був – занудьгує і почне шукати близнюків. Триндець від цього все одно нікуди не дінеться (близнюки тікають відразу), але стане веселіше.

РИБ: На відміну від Рака, Риби плачуть тихо. Тому триндець у них вічний, вирішують вони його самі, ніхто їм не допомагає, а вони вже й не чекають.

Related Post

9 вчинків батьків, через які дитина, подорослішавши, буде вважати себе гидким каченям9 вчинків батьків, через які дитина, подорослішавши, буде вважати себе гидким каченям

Безумовно, кожен батько бажає добра своїй дитині. Саме тому когось з дитинства критикують і тим самим створюють стимул ставати краще. Когось ніколи і ні за що не хвалять, боячись виростити

Як миттєво заспокоїти розлючену людину: 3 простих фразиЯк миттєво заспокоїти розлючену людину: 3 простих фрази

Кожен хоча б раз стикався з ситуацією, в якій потрібно заспокоїти іншу людину. Як зазвичай поводитись у таких випадках? Більшість починає говорити: «Заспокойся». Але хто-небудь бачив людину, яка б від

facebook