Як визначити характер людини за допомогою троянди

Чи любиш ти троянди? Їх складно не любити: оксамитові ароматні пелюстки і неприступні стебла з шипами зачаровують своєю красою. Ця квітка полюбилася всім народам світу настільки, що міфів і легенд про троянди більше, ніж про інші квіти. Відповідно до одного з давньогрецьких міфів, троянда виникла з морської піни на тілі Афродіти, а неповторним ароматом її наділив Діоніс.

Королева квітів троянда може стати віддзеркаленням особистості. Сортів троянд дуже багато, і всі вони відрізняються запахом і кольором пелюсток.

Подивися на картинку та обери троянду, що тобі найбільш довподоби. Обрана квітка – відображення твого характеру.

А ще коли партнер дарує жінці букет ніжних троянд, слова не потрібні: квіти самі все розкажуть. Подивися уважно на подаровані квіти, і ти зрозумієш, що за людина перед тобою.

1) Таку квітку вибере чесна, відкрита людина. Це смілива цілеспрямована особистість з хорошою інтуїцією. У любителів червоних троянд не буває відмовок, вони знають, чого хочуть, і досягають своїх цілей.

Таких людей може часто долати стрес через те, що вони весь час поспішають і забувають відпочивати. Потрібно навчитися розслаблятися час від часу: пройтися по парку, подивитися хороший фільм, відпочити на дивані з улюбленою книгою в руках.

2) Незвичайний вибір квітки говорить про винятковість характеру: ти любиш піклуватися про оточуючих. Родичі для тебе на першому місці.

Незважаючи на те, що в тебе однозначно є альтруїстичні задатки, тобі потрібно бути більш відкритим. У тебе є звичка відгороджуватися від зовнішнього світу в складних ситуаціях. Навчися ризикувати, не шкодуй про зміни, тоді ти по-справжньому відчуєш смак життя.

3) Такий вибір говорить про чутливість людини, емоції не дають усвідомити свою значимість у світі. Ти часто відчуваєш себе не в своїй тарілці через зайві переживання. Перестань боятися чужої думки, розслабся.

4) Ти невиправний оптиміст, творча особистість. З тобою завжди є про що поговорити, ти відкритий новим знайомствам і пригодам. Перестань закидати справи на півдорозі, будь наполегливіше і знайди в собі сили проявити інтерес до того, чим ти займаєшся.

5) Ніжні жовті троянди вибирають люди, наділені старанністю і працьовитістю. Ти досить дисциплінований для того, щоб мрії не були порожнім звуком. Тобі потрібно задуматися над особистим життям: ділитися радощами з коханою людиною набагато приємніше, ніж переживати їх поодинці.

6) Ти любиш будувати плани на майбутнє, але забуваєш насолодитися сьогоднішнім днем. Замість того щоб мріяти, почни втілювати мрії в реальність прямо зараз.

Related Post

Чи хотіли би Ви знайти протиотруту від сорому?Чи хотіли би Ви знайти протиотруту від сорому?

Чому заважає почуття сорому і як його подолати? Про це розмірковує професор Університету Х’юстона Брено Браун (Brené Brown) Чому заважає почуття сорому і як його подолати. «Теодор Рузвельт говорив: «Повагу

Про що діти плачуть і не розповідають батькамПро що діти плачуть і не розповідають батькам

Про найпоширенішу помилку батьків і способи її виправлення. Поки не пізно: Вчора був найважчий день у моєму житті! Так! Так боляче мені не було ніколи – ні в дитинстві, ні

Лист батька маленької дочки про її майбутнього чоловікаЛист батька маленької дочки про її майбутнього чоловіка

Психолог Келлі Фланаган пише своїй доньці листи про все на світі – щось на зразок послань в пляшці з мудрими порадами на майбутнє. Ось одне з найпопулярніших листів, які зібрали

facebook