Як завоювати чоловіка ловеласа

Чи не чоловік, а «справжній полковник». Але що робити, якщо він клянеться в любові не тільки вам? Якщо ви поведете себе по-розумному, то саме ви і станете тієї щасливої ​​мисливицею, яка зуміє зловити цю вільну птицю.

Народна поголоска стверджує, що найвідданіші чоловіки виходять з колишніх бабіїв. Вважається, що вони своє вже відгуляли, потішили своє чоловіче самолюбство, вгамувалися і дозріли для тихого сімейного життя.

Більшість ловеласів найчастіше страждають від неусвідомленого страху близькості. Можливо, вони росли у нездоровій сімейній обстановці, де батьки постійно лаялися самі і зганяли злість на дитині.

З дитинства в свідомість дитини втовкмачували думку, що близькі стосунки не приносять нічого, крім розчарувань і болю. У дорослому віці, постійно змінюючи партнерів, уникаючи сильних прихильностей і глибоких почуттів, він тим самим намагається убезпечити себе від страждань. «Перевиховати» ловеласа вийде за умови, якщо він позбудеться від страху близькості і вилікується від наслідків дитячих травм.

Зовнішність. Якщо ви зібралися полювати на чоловіка, що не обділений жіночою увагою, то доведеться відповідати. Дамський улюбленець ніколи не клюне на сіру мишку в розтягнутому светрі і стоптаних туфлях. Постарайтеся вичавити зі своєї зовнішності максимум. Весь ваш вигляд повинен кричати: «Я – впевнена в собі, незалежна, доглянута жінка, яка звикла брати від життя краще». Причому мало бути просто доглянутою і привабливою: довгоногих красунь з великими грудьми і платиновими локонами у нього і до вас вже був не один десяток, і жодна з них не затрималася в його житті надовго. У вашій зовнішності повинна бути родзинка, яка тут же виділить вас з шеренги однотипних гарненьких лялечок.

Легкість. Чоловіки-ловеласи найбільше на світі бояться, що жінка спробує обмежити їх чоловічу свободу, змусить сидіти вдома, робити ремонт і у вихідні їздити до тещі на млинці. Тому вони швидше «клюнуть” не енергійну, життєрадісну, легку на підйом особу, яка сьогодні вирушає на велосипедну прогулянку, а завтра йде на курси іспанської мови, щоб влітку поїхати в Мадрид на кориду. У його присутності не заводьте розмов про проблеми зі здоров’ям, дітьми, кредитами, сусідами і протікаючий кран у ванній.

Зрив шаблону. Дамські угодники звикли до того, що жінки співають їм дифірамби і готові летіти до них за першим покликом. Тому жінка, яка не поспішає впасти до їхніх ніг, викликає моментальний інтерес і пробуджує мисливський інстинкт. Однак не варто доводити цю пораду до абсурду, ви повинні демонструвати НЕ зневагу і зверхність, а доброзичливість, трохи глузливий гумор. Потрібно відчувати цю тонку грань. Припустимо, чоловік, сам того не бажаючи, чимось вас розлютив. Відповідайте йому жорстко, але з гумором: «Не виводь мене з себе – мені буде ніде заховати твій труп!»

Дружба. Якщо ви розраховуєте на серйозні відносини з ловеласом, то фундаментом повинні служити не секс і пристрасть, а дружба. Сексу у своєму житті він уже «наївся» досхочу. Ви повинні стати не черговою постільною розвагою, співрозмовницею, однодумницею. З м’яким гумором відхиляйте його спроби пофліртувати, зате з щирим інтересом розпитуйте його про захоплення, дитячих спогадах, мріях і планах. Підтримуйте його ідеї та починання. Якщо він, наприклад, подумує про зміну роботи, то порадьте хороше кадрове агентство або дайте координати свого двоюрідного дядька: «Він як раз зараз набирає співробітників твого профілю». Між вами повинна утворитися міцний емоційний зв’язок. Вважайте місію виконаною, якщо ви будете першою людиною, якій він подзвонить, коли його візьмуть на нову роботу.

Ультиматум. Такі дружні відносини можуть тривати дуже довго, але намагайтеся не затягувати їх довше декількох місяців, інакше потім буде дуже складно перевести їх на любовні рейки. Зробити це можна так: пропадіть на пару тижнів. Коли він дзвонить, відповідайте коротко: «Я зараз дуже зайнята, передзвоню пізніше». А потім «забудьте» передзвонити. Нехай чоловік занепокоїться: де ви, що з вами і чому ви його ігноруєте. Нехай в кінці кінців він дізнається, що у вас на горизонті з’явився перспективний шанувальник і тепер весь вільний час ви приділяєте йому.

Цей несподіваний поворот змусить чоловіка задуматися про те, що, по-перше, ви бажана жінка, яка користується популярністю у інших чоловіків, а по-друге, якщо він терміново щось не зробить, то ризикує втратити вас назавжди.

Якщо все піде за планом, то дуже скоро він прибіжить до вас з квітами і зізнаннями в ніжних почуттях. Не здумайте відразу кидатися в його обійми!

Покажіть, що у вас є сумніви в перспективі ваших відносин. Так, ви вважаєте його привабливим чоловіком, але не впевнені, що він здатний на серйозні почуття і довгі відносини. Нехай чоловік сприйме це як виклик і поставить перед собою мету переконати вас у зворотньому.

You cannot copy content of this page