Як жінки дивляться на відносини в 20, 30 і 40 років

Яскраво, емоційно, раз і назавжди …

Кожен вік по-своєму прекрасний. Йому притаманні свої особливості, манера поведінки, певні цілі і бажання. Коли ви молоді і емоційно активні, ви наполягаєте на своїй істині і не готові поступатися зі своїми принципами, стаючи старше; приходить досвід, розуміння життєвих істин, і ви вже закриваєте очі на ряд речей, вважаючи їх не настільки важливими. Як же змінюється ставлення жінок до чоловіків з віком?

Яскраво, емоційно, раз і назавжди

20 років
Цей чарівний вік. Дівчата вперше вступають у серйозні стосунки і чекають від них дуже багато. Здається, це раз і назавжди і саме час приміряти прізвище коханого. Це час відкриттів і пізнання себе і партнера.

Як правило, вибір дівчат падає на красенів і поганих хлопців. Щоб подружки заздрили, а у самій йшли мурашки по шкірі. У цьому віці показник любові – довгі розмови по телефону, нічні прогулянки і плюшеві ведмедики.

Через відсутність досвіду і зайвої драматичності дівчата всі ситуації сприймають надто емоційно й бурхливо. Беручи приклад з дорослих, юні дівчата вважають за свій обов’язок оберігати свого коханого і разом вирішувати його проблеми, звалюючи частину його питань на себе.

Складнощі дарма, коли є любов. Дівчата в цьому віці дуже нетерплячі до друзів і захоплень свого партнера і хочуть, щоб молода людина знаходилася весь час з ними, часом займаючи позицію мами, не відпускаючи, наприклад, його на зустріч з друзями.

30 років
З головою, усвідомлено і ще імпульсивно

Набутий досвід з попереднього етапу дозволяє вже з головою підходити до вибору партнера і відносин з ним. Довгих розмов, солодких слів і якоїсь безтурботності вже недостатньо щоб розчинитися в стосунках і без пам’яті закохатися.

Дівчата з цієї категорії вже знають, якого чоловіка вони хочуть, якими якостями він повинен володіти і яке у нього повинно бути фінансове і соціальне становище, тому часом вибір сильно ускладнюється. Зовнішність йде на другий план, в пріоритеті стає те, якими він володіє якостями, які цілі перед собою ставить. Розум, доброта, турбота, щедрість, вірність, уміння брати на себе відповідальність – головні критерії.

30 дівчини перестають ідеалізувати свого чоловіка, і якщо кавалер не підходить, значить, з ним потрібно прощатися, а не намагатися підтягти відносини до потрібного рівня. Наявність проблем більше не є таким привабливим, і якщо їх кількість переважає, це стає причиною для серйозних проблем у відносинах.

40 років
Мудрість і спокій

На перший план стають прості цінності: душевні якості, комфорт в спілкуванні і зручність в побуті. У цьому віці не хочеться яскравих пристрастей і бурхливих з’ясувань відносин. Жінкам хочеться сімейного спокою з вірним партнером по життю. Хочеться стабільності і простої подружньої любові.

Чоловік тепер сприймається не як пекучий красень або відмінний коханець, а як вірний партнер, який в будь-який момент готовий прийти на допомогу, вирішити життєві проблеми і просто обійняти в потрібний момент.

У 40 приходить усвідомлення того, що з партнером повинні бути одні інтереси, цінності і досягнення. Якщо жінка досягла в професії багато, то і чоловіка вона собі хоче до пари. Щоб партнер поділяв життєві позиції і захоплення. Часу з друзями проводиш вже менше, тому важливо, щоб коханий був ще й одним.

У цьому віці жінки часто закривають очі на багато речей і розуміють, що для того, щоб зберегти теплі стосунки, іноді краще промовчати або погодитися. Мудрість, готовність поступитися і повагу особистих кордонів роблять відносини стабільними і дозволяють насолоджуватися відносинами один з одним.

Related Post

Карл Густав Юнг: «Психологічно нездорові люди зазвичай фанатики здорового способу життя»Карл Густав Юнг: «Психологічно нездорові люди зазвичай фанатики здорового способу життя»

Всім відомий постулат говорить: «У кожному жарті – лише частка жарту … все інше – правда». Але за яким би способом життя і харчування не ховалася вся правда, істина залишається

Жінки цих Знаків чим старше, тим красивішеЖінки цих Знаків чим старше, тим красивіше

Астролог назвав кілька таких зодіакальних красунь. Жінок яких знаків зодіаку вік робить набагато красіше. Є жінки, для яких час не тільки уповільнило свій біг, а немов би повернув назад. З