Як жінки дивляться на відносини в 20, 30 і 40 років

Яскраво, емоційно, раз і назавжди …

Кожен вік по-своєму прекрасний. Йому притаманні свої особливості, манера поведінки, певні цілі і бажання. Коли ви молоді і емоційно активні, ви наполягаєте на своїй істині і не готові поступатися зі своїми принципами, стаючи старше; приходить досвід, розуміння життєвих істин, і ви вже закриваєте очі на ряд речей, вважаючи їх не настільки важливими. Як же змінюється ставлення жінок до чоловіків з віком?

Яскраво, емоційно, раз і назавжди

20 років
Цей чарівний вік. Дівчата вперше вступають у серйозні стосунки і чекають від них дуже багато. Здається, це раз і назавжди і саме час приміряти прізвище коханого. Це час відкриттів і пізнання себе і партнера.

Як правило, вибір дівчат падає на красенів і поганих хлопців. Щоб подружки заздрили, а у самій йшли мурашки по шкірі. У цьому віці показник любові – довгі розмови по телефону, нічні прогулянки і плюшеві ведмедики.

Через відсутність досвіду і зайвої драматичності дівчата всі ситуації сприймають надто емоційно й бурхливо. Беручи приклад з дорослих, юні дівчата вважають за свій обов’язок оберігати свого коханого і разом вирішувати його проблеми, звалюючи частину його питань на себе.

Складнощі дарма, коли є любов. Дівчата в цьому віці дуже нетерплячі до друзів і захоплень свого партнера і хочуть, щоб молода людина знаходилася весь час з ними, часом займаючи позицію мами, не відпускаючи, наприклад, його на зустріч з друзями.

30 років
З головою, усвідомлено і ще імпульсивно

Набутий досвід з попереднього етапу дозволяє вже з головою підходити до вибору партнера і відносин з ним. Довгих розмов, солодких слів і якоїсь безтурботності вже недостатньо щоб розчинитися в стосунках і без пам’яті закохатися.

Дівчата з цієї категорії вже знають, якого чоловіка вони хочуть, якими якостями він повинен володіти і яке у нього повинно бути фінансове і соціальне становище, тому часом вибір сильно ускладнюється. Зовнішність йде на другий план, в пріоритеті стає те, якими він володіє якостями, які цілі перед собою ставить. Розум, доброта, турбота, щедрість, вірність, уміння брати на себе відповідальність – головні критерії.

30 дівчини перестають ідеалізувати свого чоловіка, і якщо кавалер не підходить, значить, з ним потрібно прощатися, а не намагатися підтягти відносини до потрібного рівня. Наявність проблем більше не є таким привабливим, і якщо їх кількість переважає, це стає причиною для серйозних проблем у відносинах.

40 років
Мудрість і спокій

На перший план стають прості цінності: душевні якості, комфорт в спілкуванні і зручність в побуті. У цьому віці не хочеться яскравих пристрастей і бурхливих з’ясувань відносин. Жінкам хочеться сімейного спокою з вірним партнером по життю. Хочеться стабільності і простої подружньої любові.

Чоловік тепер сприймається не як пекучий красень або відмінний коханець, а як вірний партнер, який в будь-який момент готовий прийти на допомогу, вирішити життєві проблеми і просто обійняти в потрібний момент.

У 40 приходить усвідомлення того, що з партнером повинні бути одні інтереси, цінності і досягнення. Якщо жінка досягла в професії багато, то і чоловіка вона собі хоче до пари. Щоб партнер поділяв життєві позиції і захоплення. Часу з друзями проводиш вже менше, тому важливо, щоб коханий був ще й одним.

У цьому віці жінки часто закривають очі на багато речей і розуміють, що для того, щоб зберегти теплі стосунки, іноді краще промовчати або погодитися. Мудрість, готовність поступитися і повагу особистих кордонів роблять відносини стабільними і дозволяють насолоджуватися відносинами один з одним.

You cannot copy content of this page