Як знаки Зодіаку поводяться на сайтах знайомств

Як гороскоп впливає на вашу поведінку в онлайн-додатках і на те, з якою людиною ви там познайомитеся.

Фахівці проаналізували дані збігів профілів і наступних щасливих побачень і виявили, які знаки зодіаку зазвичай відповідають одне одному, а також, чим люди діляться на сайтах знайомств.

Овен: 20 березня – 19 квітня: швидше за все, співпаде з Терезами
Навіть на сайті знайомств Овни хочуть виглядати начальниками, тому вони вкажуть в якості своєї роботи позицію «Менеджер» або «Топ-менеджер».
Ці впевнені в собі люди максимально розкриваються на фотографіях, які вони виставляють напоказ, і постійно рекламують свою активне соціальне і світське життя.
У їх біо є все, що тільки можна придумати, з почесними згадками про подкасти, блоги і нагороди.

Телець: 19 апреля – 20 травня: швидше за все, співпаде з Тельцем
Коли справа доходить до побачень, Тельці точно знають, чого хочуть … Вони вибирають самих себе.
Вони швидше за всіх відповідають на повідомлення. А ще вони – один із знаків, які з більшою ймовірністю проведуть по екрану вправо.
Тельці – один з головних знаків, який включає в своє біо улюблену їжу і напої, тому будьте готові до онлайн-обіду в наступне побачення з Тельцем.

Близнюки 21 травня – 21 червня: швидше за все, співпадуть з Водолієм
Близнюки розповідають про себе, рекламуючи пиво, музику і смайлики, пов’язані з подорожами. Так що, якщо ви вирішите запалити із Близнюками, приготуйте свою пригодницьку гру. Ці соціальні метелики можуть веселитися всю ніч, тому цілком логічно, що вони працюють барменами. Адже це дозволяє їм бути активними всю ніч і співати на роботі свої улюблені пісні.

Рак 21 червня – 22 липня: швидше за все, співпаде з Водолієм
Щоб зловити одного з цих емпатів, вам потрібно проявити свої справжні якості, які вони називають «перевіркою» в своїх біологічних.
І якщо вони не дадуть відповідь на ваше повідомлення одразу, не хвилюйтеся. Просто почекайте трохи.
Раки – одні з найбільш повільних у відповідях на повідомлення.

Лев: 23 липня – 22 серпня: швидше за все, співпаде з Овном
Леви можуть бути пихатими, але, коли справа доходить до сайту знайомств, вони безумовно знаходяться на вершині індустрії побачень. Швидше за все, вони проведуть пальцем вправо, і, відповідно, Леви також найчастіше назвуть свій знак у своїй біографії.
Леви – єдиний знак, який вказує, що генеральний директор є їх головною посадою. І якщо ви ще не знали, що вони екстраординарні, вони також, швидше за все, будуть викручуватись в своїх біологічних, вказуючи свої досягнення і розміщуючи провокаційні фотографії.

Діва: 23 серпня – 22 вересня: швидше за все, співпаде зі Скорпіоном
Цей сором’язливий знак навряд чи вкаже, хто він, в своєму біо. Якщо ви шукаєте Діву, вона обов’язково покаже свій працьовитий характер. Якщо ви є спонтанними, любите досліджувати або перебуваєте на занадто високому рівні, очікуйте, що Діви будуть триматися від вас подалі: ці терміни з меншою ймовірністю потраплять в профіль Діви.

Терези: 22 вересня – 22 жовтня: швидше за все, співпадуть з Овном
У той час як інші знаки можуть шукати любові в зірках, Терези дивляться на «за» і «проти».
Прагматичні в житті і в любові Терези цінують баланс, логіку і автентичність, тому, швидше за все, в їх біо присутні слова «автентичність» і «індивідуальність».
Вони знають, як досягти мети, і мають більш високу швидкість свайпать вправо, щоб довести це.

Скорпіон: 23 жовтня – 22 листопада: швидше за все, співпаде з Дівою
У своєму біо вони часто називають себе підприємцями. Вони також демонструють свою пристрасть до гортання профілів: у них один з найвищих показників свайпів серед будь-яких знаків.
При цьому їм подобається сповільнювати загальні процеси, тому вони найдовше відповідають на повідомлення.

Стрілець: 21 листопада – 21 грудня: швидше за все, співпаде з Козерогом
Дані підтверджують, що на цих ідеалістів нелегко справити враження.
Вони з найменшою вірогідністю проведуть пальцем вправо, але як тільки ви знайдете збіг, будьте готові до їхніх дій. Вони швидко переходять від збігів. Перехід до першого, показуючи, що не бояться зробити перший крок. Вони рекламують свою спонтанність і веселощі в профілі в надії, що привернуть увагу того, хто зможе їм відповідати.

Козеріг: 21 грудня – 21 січня: швидше за все, співпаде зі Стрільцем
Козерогів може бути досить складно зловити на сайті знайомств, але якщо ви знайдете одного з цих дуже розумних партнерів, ви точно не розчаруєтеся.
Вони амбітні, часто в своїх профілях хвалять свою працьовитість, що не залишає їм часу на пошуки. У них найменша кількість рухів (вправо або вліво), ніж у будь-якого знака.

Водолій: 21 січня – 20 лютого: швидше за все, співпаде зі Стрільцем
Гуманітарні активісти Водолії напишуть в своєму профілі такі слова, як «волонтер» та «зміна клімату».
Швидше за все, вони назвуть себе артистами або будуть використовувати такі терміни, як «музика», «концерт» і «музей» в своєму біо.

Риби: 19 лютого – 20 березня: часом швидше за все, співпаде з Водолієм
Риби цілком пов’язані з почуттями, їм подобається їх відчувати і обговорювати.
Емоційні і інтуїтивні Риби хочуть, щоб люди знали, що світ всередині їх голови настільки ж цікавий, як і світ зовні. Це може стати причиною того, що вони повільно відповідають на повідомлення, але їх відповідь обов’язково буде вдумливою.

You cannot copy content of this page