Які добрі знаки побачила Людмила Хомутовська і що це означає для України

День закінчення війни в Україні є бажаним для всіх. Таролог та екстрасенс, Людмила Хомутовська, розклала карти та побачила в них три світлі знаки для України. Її слова – велика підтримка для українців у цей непростий час!

На думку астрологів, дуже скоро настане сприятливий період для багатьох із нас. Сильні планети зайняли досить гарні позиції до знаків зодіаку. А це означає, що може настати смуга успіхів та везіння для досягнення цілей та результатів.

З іншого боку, Марс та Сатурн ще дуже сильні. Звідси можуть випливати ситуації із сильними бойовими діями. Комусь із сторін на цій війні може повезти.

«Кому Марс дасть більше сили: українцям чи окупантам?» — на це запитання чітко та без зайвої води відповіла Людмила Хомутовська.

«У липні (особливо на початку місяця) окупанти будуть досить сильними. Однак до кінця місяця почнеться їхнє послаблення, а ось сили України, навпаки, примножаться!» – говорить таролог. Вона переконана, що другий та третій місяць літа будуть вирішальними для результату у війні.

А тепер поговоримо про закінчення війни, адже цього дня всі так чекають. Карта «Колесо фортуни», яку витягла таролог Хомутовська, говорить про те, що весь світ на боці України.

Друга карта розповіла про силу єдності енергій. Віруючі люди всієї планети (незалежно від конфесій та віросповідання) допоможуть прийти до миру. Їхня енергетика почне вирівнювати енергетику війни.

І третій знак такий: «Хтось, хто перебуває при владі, повинен відійти в інший світ. Це буде одним із основних моментів, який призведе до закінчення війни». Час, коли ці знаки набудуть чинності, — через 5–7 тижнів.

У серпні почне набирати силу карта Суд справедливості, але основний її підсумок буде в жовтні. Про листопад інформація поки що закрита. Восени можуть бути важливі переговори, які сильно вплинуть на кінець війни.

Карти Таро говорять, що Україна забере собі все те, про що було домовлено. Може змінитися ставлення до самої війни та всієї цієї ситуації.

Related Post

10-річна чемпіонка світу з шашок передала 21 тисячу гривень у фонд Притули10-річна чемпіонка світу з шашок передала 21 тисячу гривень у фонд Притули

Всі українці вірять в перемогу і продовжують активно допомагати Збройним силам України. Особливо дивують маленькі громадяни нашої держави, які також підтримують захисників і займаються волонтерством. Так справжнім прикладом для багатьох

Представник МАГАТЕ про необхідність виведення російських військ з територій Чорнобильської та Запорізької атомних станційПредставник МАГАТЕ про необхідність виведення російських військ з територій Чорнобильської та Запорізької атомних станцій

Питання про виведення російських військових з територій Чорнобильської та Запорізької атомних станцій слід розглядати на різних рівнях, зокрема, на перемовинах між Україною та Росією. Про це генеральний директор Міжнародного агентства

Хочете дізнатись чи там ще не 50 – заходьте і питайтеХочете дізнатись чи там ще не 50 – заходьте і питайте

Відсьогодні Національний банк заборонив пунктами обміну валют, які не є банками, публікувати інформацію про курс валют на табло. Таке рішення пояснили наміром мінімізувати спекуляції на валютному ринку в умовах війни.