fbpx

Які фрази бабусь видають нелюбов до онуків

Прийнято вважати, що бабусі люблять онуків. Однак можливі і протилежні ситуації. Існує певний набір фраз, що видають неприйняття літніми людьми своїх спадкоємців.

Небажання бабусь спілкуватися зі своїми внуками найчастіше ніяк не пов’язане зі станом здоров’я. Швидше, тут спрацьовує певна життєва позиція. У Мережі зібрали п’ять фраз, які яскраво демонструють негативне ставлення перших до молодшого покоління. 

«У всіх онуки як онуки, в кого ти такий / така?»
Бабусі грають одну з найважливіших ролей в становленні дитини. Вони допомагають і виступають захисниками перед батьками. Вони не тільки смачно годують, а й готові до останнього відстоювати позицію маленького бешкетника.

Однак, якщо в сторону онука летять образливі фрази, на це є свої причини. Швидше за все, очікування бабусі не співпали з реальністю, або онук не виправдав надій. Якими б не були реальні причини, жоден малюк не заслужив таких слів на свою адресу, тим більше від рідної людини.

«У мене дуже багато справ, щоб сидіти з онуками»
Серед бабусь є жінки, які завзято захищають особистий простір і дотримуються особистих кордонів. У таких жінок завжди знаходиться, чим зайнятися, вони присвячують час хобі, розвагам і інтересам, від яких не готові відмовлятися.

Байдужа поведінка зазвичай ображає батьків, але вони миряться з таким розкладом. Тут доводиться знаходити компроміс і домовлятися, тому що такі жінки навряд чи зберуться пожертвувати особистим часом для онуків.

«Ти вилитий батько / вилита мати»
Буває і таке, що бабуся на онуках відіграється через неприязнь до зятя або невістки. Часом таке ставлення абсолютно незаслужене, адже малюк зовсім несвідомо може копіювати поведінку батьків або, того гірше, бути на них схожим.

Якщо онук схожий на нелюбимого зятя або внучка нагадує непріглянувшуюся невістку, бабуся воліє відсторонитися від онуків, а не спробувати з’ясувати причину дратівного фактора і перебороти це в собі.

Такі відносини руйнують не тільки дорослу людину, але і чинять негативний вплив на становлення малюка, адже він точно не зможе зрозуміти причину такого ставлення до себе.

«Ви народжували, вам і виховувати»
Багато батьків можуть почути такі фрази, коли просять про допомогу. Безумовно, в таких словах є частка правди і здорового глузду, а й за ними криються інші проблеми. Наприклад, небажання спілкуватися з онуками.

Бабуся може будувати своє особисте життя або бути впевненою, що лізти в виховання дітей немає потреби. Використання будь-відмовки при зверненні за допомогою приховує під собою відмову спілкуватися з онуками. І тут немає місця любові.

«Це не внуки, а якесь покарання»
Бабуся, вимовляючи таку фразу, фактично розписується в нелюбові до онуків. Причинами можуть бути різні фактори – небажання бути бабусею, невдоволення дітьми і навіть особисті проблеми. Однак ніщо не може стати виправданням для такого негативного і відкритого роздратування.

Related Post

Знаки Зодіаку, які ніколи не стануть друзямиЗнаки Зодіаку, які ніколи не стануть друзями

Дружба ж менш передбачувана, але більш вимоглива, так що ті ж закони тут не працюють. Овен і Лев Овни володіють однією дуже гарною рисою характеру, яка допомагає їм ставати кращим

Найсильніші кристали (камені) для вашого знаку ЗодіакуНайсильніші кристали (камені) для вашого знаку Зодіаку

Кристали – це природні тіла, які мають певну мікроскопічну молекулярну щільність і структуру, а також різне походження, склад і кольор. Вони надзвичайно красиві і мають досить багату історію в астрології,

Нестерпна поведінка дітей – результат помилок батьків.Нестерпна поведінка дітей – результат помилок батьків.

Чому малі діти маніпулюють батьками ще з пелюшок? Так склалося, що радощі материнства іноді доводиться ділити з труднощами, які виникають в процесі виховання чада. Як то кажуть – малі діти,

facebook