Які прізвиська не варто давати чоловікам

У звичайному житті ми часто називаємо кохану людину скороченим милим ім’ям, чимось на зразок зайчика або лапочки, хто як звик. Але якщо вдуматися, що кожне слово, вимовлене нами вголос, має енергію, то яку енергетику несе зменшувально-пестливе прізвисько?

І чи йде на користь відносинам така ніжність?

Чоловік у сім’ї, згідно езотеричним канонам, завжди дає, а жінка – приймає. Але чи завжди побутове життя сім’ї дозволяє дотримуватися цього? Енергія в нас абсолютно різна: чоловік – рушійна сила прогресу, жінка – спокій і сталість.

7 ведичних енергетичних центрів утворюють ауру кожної людини і відрізняють нас один від одного, в залежності від активності тієї чи іншої чакри. Давайте розглянемо популярні прізвиська для чоловіків, які часто використовуються жінками, і розберемо їх з точки зору езотерики, вона відкриє прихований сенс речей.

Отже, найпопулярніші прізвиська: зайченя (зайка, зая), ведмежа, левеня, тигреня, лапка, рибка, малюк, пончик.

Чоловік не зайченя!

Багато хто плутає турботу люблячої жінки з «витиранням соплів». Ми звикли ставитися до чоловіка як до близького родича або навіть як до дитини, а у нього в генах закладено піклуватися про кохану.

Згідно Вед (збірки древніх священних навчань індуїзму), енергія чоловіка завжди активна, на відміну від пасивної жіночої, вона прагне вилитися в захист будинку, притулку і сім’ї. Чоловік відчуває себе добре, коли він «сильне плече», і в ньому мають потребу як у дорослому, а не бачать в ньому дитини.

Якщо ситуація вийде з-під контролю, то з плином часу жінка все більше буде віддавати.

Краще замініть звичні анімалістичні прізвиська на красиві і приємні слова для справжнього чоловіка: улюблений, сильний, ніжний, рідний, мій герой.

Ситуацію, коли жінка бере все на себе, складно виправити, тому що чоловік вчиться нічого не робити, тому прізвиськом важливо не применшувати його гідність, не принижувати його роль зменшувально-пестливих суфіксами, потрібно дати можливість чоловікові залишатися чоловіком навіть в затишній сімейній обстановці.

Даєш комфорт!
Будинок для чоловіка – місце сили, тут він розслабляється і набирається сил, щоб знову йти і підкорювати цей світ заради вас. Потрібно дати чоловікові відчути себе в безпеці, подарувати йому у будиннку комфортну зону. А це означає, що не слід при виборі імені улюбленого блищати дотепністю і вказувати на його недоліки. Наприклад: неумешка, нетяма, пузатик, кулька, Худиш, обжорка, казкар.

Як і жінки, представники сильної статі люблять вухами. Звичний поділ ролей і взаємоповага подарують гармонію вашим відносинам.

Замість образливих прізвиськ використовуйте ласкаві слова: мій ідеал, моя половинка, мій король, моє щастя, мій єдиний, просто мій, ти найкращий, мій пан, моє натхнення.

Любов у всьому

Щоб зберігати комфортну атмосферу, можна використовувати ім’я людини – адже воно є найприємнішим словом на землі.

Якщо на думку не спадає нічого особливого, то ім’я і його похідні – простий спосіб проявити любов, який допоможе уникнути незручних ситуацій і непорозумінь: Максим, Максимка; Олександр, Саша, Сашка; Андрій, Андрюша, Дюша; Олексій, Лешка, Лелик; Єгор, Гоша; Євген, Женя, Кеша.

Прислухайтеся до думки свого чоловіка, він обов’язково підкаже, як краще його називати. Підходьте з відповідальністю до всього, особливо до любові і відносин: кожне сказане вами слово – енергетичний провідник між вами та близькими людьми.

Як то кажуть, якщо довго називати людину свинею, то в один прекрасний день вона захрюкає. Тому, називаючи улюбленого сильним, відповідальним, ніжним, ми закладаємо в нього розуміння того, яким ми хочемо його бачити.

Якщо в родині проблеми, і дружина називає чоловіка не інакше, ніж алкашом нещасним, то цим самим вона і програмує свою половинку на подальшу алкогольну залежність.

Кожне наше слово – зв’язок зі вселенським розумом і запит на виконання бажань. Так давайте вчитися правильно їх формулювати і називати кохану людину кращими прізвиськами.

Використовуйте приємні слова з позитивною енергетикою, що не принижують гідність людини, але скоріше є компліментом, щирим і добрим: мій захисник, чоловік моєї мрії, ніжний романтик, хороший, добрий, розуміючий, щирий, справжній.

You cannot copy content of this page