Яких жінок не беруть заміж

Є кілька категорій жінок, яких чоловіки не поспішають брати заміж. Варто знати, що відштовхує протилежну стать і уважніше поставитися до себе. А раптом ці якості заважають вам облаштувати щасливе особисте життя?

Важливо відзначити, що особисто бажання дівчини взагалі не грає ролі – деякі зовсім не хочуть сім’ю, але їх так і тягнуть в ЗАГС.

Відштовхують чоловіків ті, хто шукає собі спонсора на все життя. Ніяка зовнішність не допоможе приховати бажання вичавити з чоловіка максимум грошей.

Низька самооцінка зводить до нуля всі можливості на щасливий шлюб, але істотно підвищує шанс нарватися на тирана і деспота.

Панянки, які шукають принца, теж мало кому потрібні. Нічого дивного, адже ніхто не хоче постійно відповідати чужим очікуванням.

Заниження чоловіків відмінно працює як приманка до себе різних негідників. Не варто опускати всіх представників чоловічої статі, адже дійсно хороші претенденти будуть вам нічого доводити і виправдовувати себе.

Ті, хто демонстративно заявляє про “безглуздість штампа в паспорті” так і сидять з незрозумілим статусом. А штамп, швидше за все, рано чи пізно поставлять в документ когось іншого …

Інша протилежність – це коли у жінки на лобі написано “заміж за всяку ціну”. Чоловіки бачать це за кілометр і проходять повз.

Будь-яка жінка може створити сім’ю і гідна цього. Головне не “ловити” чоловіків і не вишукувати найвигідніший варіант, а навчитися любити і бути відкритою для справжніх відносин.

You cannot copy content of this page