Яким знакам зодіаку категорично протипоказано збирати гроші

Астрологи кажуть, що далеко не всім людям корисно економити. Є ті, кому потрібно вчитися бути справжніми розтринькувачами і ні в якому разі не збирати. Розберемося, кому з представників зодіаку потрібно накопичувати зароблене і як саме.

Водоліям потрібно планувати
Водолії по своїй натурі дуже марнотратні. Ось чому зірки радять їм чітко планувати покупки і не купувати зайвого. Ще краще, якщо вони будуть відкладати по 10 відсотків від кожної зарплати і ні за яких умов не витрачати ці гроші.

Овнам – частіше думати
Розтринькувачами можна назвати і Овнів, вони, як правило, відрізняються легковажністю і витрачають гроші, піддавшись хвилинному імпульсу. Ось чому їм рекомендується не робити покупки під впливом емоцій, краще почекати і подумати: а чи потрібно це? Овнам дуже корисно збирати гроші на особливому рахунку в банку, з якого просто неможливо зняти гроші до пори до часу.

Близнюкам – примножувати
Ще одні зодіакальні розтратники – блискучі Близнюки. Ті вміють спустити останнє на розваги, повітряні кулі або купити як дрібничку на всю зарплату. Їм, як нікому, настійно рекомендується не просто збирати грошики, а вкладати їх в якісь фонди, інвестувати в підприємства, щоб можна було не просто накопичувати, а й примножувати.

Левам – не випендрюватися
Представники цього знака зодіаку люблять шик і розкіш, тому не економлять в принципі і взагалі грошей не витрачають. В глибині душі вони впевнені, що вище за все це матеріальне. Їм зірки рекомендують знизити градус самовпевненості і почати жити повсякденними реаліями. Найкраще вкладати гроші в своє навчання, в власний бізнес.

Терезам – забути про аскетизм
Представники цього знака зодіаку не просто не вміють розпоряджатися грошима, але і не хочуть. Вони, як правило, творчі особистості, а творчим людям гроші, на їхню думку гроші не потрібні. Терези можуть задовольнятися малим, відмовляти собі у всьому і при цьому чудово себе почувати. Що ж, якщо вас все влаштовує, залежить лише від вас. Ну а якщо ні, почніть працювати заради грошей, а не заради ідеї.

Стрільцям – взяти себе в руки
Вважається, що Стрільці частіше за інших відчувають фінансові труднощі. А все тому, що їм важко взяти на себе відповідальність за власне життя і припинити звинувачувати оточуючих у своїх проблемах. Вони б і раді були витрачати гроші направо-наліво, та нічого не вдієш. Ось чому представникам цього знаку зодіаку рекомендується постійно шукати нові підробітки і не сидіти склавши руки.

Рибам – не упускати можливості
Ще один знак зодіаку, у якого вічні борги і іпотеки, – Рибки. Їх проблема в тому, що вони часто не бачать шансів заробити, які пропонує доля, тому постійно втрачають вигідні можливості. Їм зірки настійно радять використовувати всі ідеї, які приходять в голову, а ще не боятися просити допомоги у оточуючих.

Тельцям корисно додати легкості
Ці хлопці вміють заробляти, але зовсім не вміють витрачати гроші на розваги. Їм настійно рекомендується додати легкості і безтурботності в своє життя. Не потрібно накопичувати на чорний день, не потрібно чекати слушного моменту, адже найкращий момент – зараз. Витрачайте більше і отримуйте від цього задоволення!

Ракам – вийти із зони комфорту
Представники цього знака зодіаку відмінно вміють створювати капітал. Можна навіть сказати, що вони живуть заради грошей. Однак періодично їм необхідно влаштовувати бенкет і спускати певну суму на розваги і витрачатися на благодійність. Найкраще завести собі звичку і щомісяця витрачати на приємні речі 10-15 відсотків від доходу.

Козерогам – витрачати в задоволення
Козерогам також категорично не рекомендується накопичувати і економити, інакше вони перетворяться в нудних співрозмовників,  розважливих сухарів. Більш того, витрати люди цього знака зодіаку сприймають болісно, ​​ніби відривають гроші від серця. Беріть приклад зі своїх друзів-марнотратів, насолоджуйтеся життям і використовуйте всі можливості для радості!

Скорпіонам – завести друга
Це один з найбільш економних знаків зодіаку. Скорпіони можуть чудово жити за чужий рахунок або роками носити одні й ті ж джинси. Їх душевний спокій повністю зав’язан на грошах. Чим їх більше, тим життя здається повніше. Змусити Скорпіонів витрачати гроші можуть тільки чоловік або друг-марнотрат. Спробуйте завести такого, щоб відчути справжній смак життя.

Дівам – вести строгий облік
Відносини Діви з грошима складні й заплутані. З одного боку, їй подобається їх накопичувати, з іншого – вона вміє зливати гроші за лічені секунди. Куди Діва витрачає гроші, вона і сама не розуміє, ось чому їй, як нікому іншому, рекомендується вести строгий облік витрат, а ще краще – доручити стежити за своїми фінансами комусь більш розсудливому.

You cannot copy content of this page