Я могла б перемагати на конкурсах краси, а натомість живу на самоті в свої 40 років

Я ніколи не страждала від комплексів щодо своєї зовнішності. Себе гідно оцінювала і розуміла, що з обличчям і фігурою мені пощастило.

Тільки в житті це мені ніяк не допомагає. Зараз мені 40 років, і я самотня. В юності довелося пережити важку недугу, через яку я близько 5 років то вдома сиділа, то по лікарнях ходила.

Зав’язати стосунки в молодості мені не вдалося. Та й з навчанням не склалося з тієї ж причини. Якось батько влаштував мене на фірму до знайомого папірцями завідувати. Так там і працюю й досі. До 30 років остаточно зневірилася, що зможу знайти нормального чоловіка.

Ні, чоловіки в мене, звісно, ​​були. Але далі одного побачення справа не йшла. Бачила, що їм від мене лише одне потрібне. З моїми даними мені на конкурсах краси можна було сяяти. А я все пропустила. Чекала принца на білому коні, тільки реальне життя воно не схоже на казку.

З подругами теж не сталося. Усі, з ким я колись і дружила, вийшли заміж, дітей мають. Загалом, інтереси у нас різні, поговорити нам нема про що. А вислуховувати їхні вічні скарги на чоловіків та дітей мені набридло. Дівчата з офісу – досить поверхневі. З ними хіба що на каву можна сходити.

Життя моє стало схожим на день бабака. Нічого не хочеться робити. Дивлюсь на своїх однолітків і лікті кусаю: де я звернула не туди? Заміж уже не піду, дітей теж не матиму. Та й не потрібне мені це! Відчуття таке, ніби все довкола не має жодного сенсу.

І хоча я живу досі з матір’ю, всередині відчуваю тотальну самотність. Мама намагається мене підбадьорити, мовляв, я ще молода і життя жінки після 40 років лише починається. Але я не вірю в це.

По собі бачу, що ніякий початок нового щасливого життя мені не світить. Всі мої дії дійшли до такого автоматизму, що я навіть не замислююся над тим, що я роблю на роботі чи вдома.

Останнім часом мама каже, що мені потрібно звернутися по допомогу до фахівця. І це каже жінка, яка завжди скептично ставилася до психологів. Втім, я теж вважаю їх шарлатанами. Тож на пропозицію своєї матері уваги не звернула.

Related Post

Автор відповіді російському військовому кораблю повернувся додомуАвтор відповіді російському військовому кораблю повернувся додому

Російський воєнний корабль пішов за відомим напрямком, а автор цього гасла повернувся до рідного дому! Прикордонник Роман Грибов, повернувся з полону на рідну Черкащину. Він разом із побратимами продемонстрували всьому

Ми маємо крейсер “Україна”, він недобудований, ми планували зробити з нього музей надводний. А із крейсера “Москва” зробили підводний музейМи маємо крейсер “Україна”, він недобудований, ми планували зробити з нього музей надводний. А із крейсера “Москва” зробили підводний музей

На Миколаївщині може з’явитися музей на базі недобудованого крейсера, аналогічного “Москві”. Про це голова Миколаївської ОВ Віталій Кім розповів під час онлайн-брифінгу в медіацентрі “Україна”. Це дуже показово, що це

Help Mariupol! – вони сказали це зі сцени у фіналі ЄвробаченняHelp Mariupol! – вони сказали це зі сцени у фіналі Євробачення

Саме зараз у прямому ефірі йде трансляція Евробачееня 2022. Цьогоріч учасникам з України дають безпрецедентні прогнози на перемогу. Щойно завершився виступ KALUSH Orchestra з піснею «Стефанія». Після музичного виконання соліст