Заповіді для успішної дружби з Тельцем і як його зрозуміти

Кожен знак Зодіаку унікальний і своєрідний. І Тельців можна легко ідентифікувати, знаючи кілька властивих тільки їм рис. Придивися, можливо, серед твоїх друзів ти можеш виділити найвідданіших, вірних, щедрих, амбітних і чуттєвих? Якщо такі є, перед тобою Тельці!

Давай розглянемо 5 типових якостей Тельців, які точно здадуться тобі знайомими:

1) Вони вірні

Через дрібну сварки або суперечку Телець не відвернеться від тебе. Для нього ваші розбіжності – лише дурні непорозуміння. Він буде поруч і стане опорою в будь-яких труднощах, навіть якщо ти про це не попросиш. Скромність не дозволяє йому нав’язуватися, але якщо у Тельців попросити – вони з радістю надає допомогу і підтримку. Тельцю можна виговоритися, виплакатися в жилетку і отримати вдосталь уваги і турботи.

2) З Тельцем можна бути самим собою

Його лояльність велика. І якщо Телець вибрав тебе, то буде любити і залишиться поруч, поки ти не скажеш йому, що відносини себе вичерпали. Як вести себе з Тельцем? Головне – не прикидайся кимось іншим, будь собою. За таке він буде тобі вічно вдячний. Але Телець не пробачить зради, для нього вона подібна кінцю світу. Навіть якщо він зуміє пробачити, після повторної зради забудь про Тельця. Він і не гляне в твою сторону. Остаточно і безповоротно.

На перший погляд, Телець важкий на підйом і погано сходиться з новими знайомими. Але це аж ніяк не так: він контактний, товариський і добре відчуває людей. Приймаючи їх з відкритим серцем, з усіма їх недоліками і дивацтвами, Телець легко звикає до нової людини і розуміє її.

3) Поруч з Тельцем відчуваєш захист

Тельці випромінюють почуття стабільності та безпеки, завдяки цьому без зусиль заводять друзів. Стійкий, послідовний, повністю відкидає метушливу середу або неспокійний спосіб життя. Телець – це людина, поряд з якою комфортно. Він упевнений в собі, і поки ти з ним, ти невразливий і захищений. Хоробрий і прямолінійний Телець досить сильний, щоб одночасно вирішувати свої проблеми і підтримувати тебе. Погодься, безцінна якість!

4) Тельці знамениті своєю впертістю

На противагу безлічі позитивних якостей, основний недолік Тельців – це непохитність у своїх рішеннях. Залиш спроби вплинути на думку Тельця або на його світогляд. Поглянь на це з позитивного ракурсу: покладаючись тільки на себе, Тельці йдуть своїм власним, практичним шляхом, поки не досягнуть поставленої мети. Цей шлях продуманий ними до дрібниць, тому що Тельці ненавидять спонтанність і заздалегідь складають плани.

5) Тельці сильні духовно

Хоч Тельці, як правило, приземлені і практичні, їх незламна воля дозволяє їм впоратися з будь-якою перешкодою, що виникає на шляху. Вони наполегливі і не піддаються чужому впливу. Любляча і терпляча натура Тельця прагне змінити світ на краще, в першу чергу для друзів і сім’ї. Ці якості, безумовно, варто цінувати. Адже мало хто володіє такою аурою миру і порядку, як Телець!

You cannot copy content of this page