ЦЕ EASY Україна понад усе Затори у 80 кілометрів: вантажівки з росії не встигають виїхати з ЄС до початку дії санкцій

Затори у 80 кілометрів: вантажівки з росії не встигають виїхати з ЄС до початку дії санкцій

Російські вантажівки застрягли у заторі в Польщі. Автівки поспішали покинути зону Євросоюзу через початок дії санкцій.

Зокрема п’ятий пакет санкцій передбачає, що вантажівкам росії заборонено перебувати на території блоку з 16 квітня. Вантажівки стояли в довгих заторах станом на 15 квітня.

Російські вантажівки застрягли в довгих чергах, щоб виїхати з Польщі, оскільки опівночі 16 квітня вступає в силу заборона на їхнє перебування на території блоку в межах п’ятого санкційного пакету проти росії,– мовиться у повідомленні.

Керівник польського торгового органу для польських транспортних груп Ян Бучек розповів, що черга на прикордонному переході Корощин з Білоруссю досягла 80 кілометрів.

У середньому ж авто стояли у заторів в понад 40 кілометрів і чекали 3 – 10 днів.

Неможливо зробити так, аби білоруські та російські вантажівки залишили територію Польщі до завтра (мовиться про 16 квітня – 24 канал),
– заявив Ян Бучек.

Він додав, що Європа “повинна шукати безпечне рішення, адже будь-який агресивний крок Європи проти російських та білоруських вантажівок на кордоні миттєво викличе відплату нашим вантажівкам, які знаходяться в дорозі або повертаються з таких ринків, як Монголія, Казахстан та Узбекистан”.

За даними Бучека, орієнтовно 3 тисячі польських вантажівок у Білорусі та росії ризикують потрапити під реакцію російських та білоруських вантажівок, які чекають на кордоні.

В Управлінні національних доходів Польщі заявили, що у п’ятницю вранці 15 квітня:

на переході “Корощин” вантажівки очікували 33 години;

на більш північному пункті пропуску “Бобровники” – 56 годин;

також черги на пунктах перетину кордону в Литві та Латвії.

Мовиться, що митники ретельно перевіряють російський транспорт. Саме тому ці автівки можуть не встигнути покинути територію ЄС і тоді їх арештують.

Керівник компанії Gurtam Олександр Куушинов, який надає програмне забезпечення для GPS-відстеження автопарку, пояснив – орієнтовно 10 тисяч російських та білоруських транспортних засобів досі перебувають в ЄС.

“Ці машини не повернуться в росію найближчими днями”, – запевнив Куушинов.

Related Post

У Лисичанську зруйновано школу, яка витримала дві світові та бій за місто в 2014-муУ Лисичанську зруйновано школу, яка витримала дві світові та бій за місто в 2014-му

У Луганській області вщент згорів один із найкращих освітніх закладів регіону — Лисичанська гімназія. Її побудували бельгійці більш як сто років тому. Про це 2 травня повідомив голова ОДА (ОВА)

Члени журі на «Євробаченні-2022» не можуть пояснити, чому дали нуль балів ПольщіЧлени журі на «Євробаченні-2022» не можуть пояснити, чому дали нуль балів Польщі

Ірина Федишин показала, що поставила Польщі 10, Андрій Капраль – 7, а голова журі Вадим Лисиця каже, що Польща та інші країни отримали ті оцінки, що заслужили на думку кожного

Євросоюз запровадить 6-й пакет санкцій проти рф до 9 травняЄвросоюз запровадить 6-й пакет санкцій проти рф до 9 травня

Європейський Союз впритул наблизився до схвалення нового пакету обмежень щодо росії та Білорусі за розв’язування війни проти України. Новий пакет антиросійських санкцій представники країн-членів ЄС отримають у найближчі дні. Після