Затори у 80 кілометрів: вантажівки з росії не встигають виїхати з ЄС до початку дії санкцій

Російські вантажівки застрягли у заторі в Польщі. Автівки поспішали покинути зону Євросоюзу через початок дії санкцій.

Зокрема п’ятий пакет санкцій передбачає, що вантажівкам росії заборонено перебувати на території блоку з 16 квітня. Вантажівки стояли в довгих заторах станом на 15 квітня.

Російські вантажівки застрягли в довгих чергах, щоб виїхати з Польщі, оскільки опівночі 16 квітня вступає в силу заборона на їхнє перебування на території блоку в межах п’ятого санкційного пакету проти росії,– мовиться у повідомленні.

Керівник польського торгового органу для польських транспортних груп Ян Бучек розповів, що черга на прикордонному переході Корощин з Білоруссю досягла 80 кілометрів.

У середньому ж авто стояли у заторів в понад 40 кілометрів і чекали 3 – 10 днів.

Неможливо зробити так, аби білоруські та російські вантажівки залишили територію Польщі до завтра (мовиться про 16 квітня – 24 канал),
– заявив Ян Бучек.

Він додав, що Європа “повинна шукати безпечне рішення, адже будь-який агресивний крок Європи проти російських та білоруських вантажівок на кордоні миттєво викличе відплату нашим вантажівкам, які знаходяться в дорозі або повертаються з таких ринків, як Монголія, Казахстан та Узбекистан”.

За даними Бучека, орієнтовно 3 тисячі польських вантажівок у Білорусі та росії ризикують потрапити під реакцію російських та білоруських вантажівок, які чекають на кордоні.

В Управлінні національних доходів Польщі заявили, що у п’ятницю вранці 15 квітня:

на переході “Корощин” вантажівки очікували 33 години;

на більш північному пункті пропуску “Бобровники” – 56 годин;

також черги на пунктах перетину кордону в Литві та Латвії.

Мовиться, що митники ретельно перевіряють російський транспорт. Саме тому ці автівки можуть не встигнути покинути територію ЄС і тоді їх арештують.

Керівник компанії Gurtam Олександр Куушинов, який надає програмне забезпечення для GPS-відстеження автопарку, пояснив – орієнтовно 10 тисяч російських та білоруських транспортних засобів досі перебувають в ЄС.

“Ці машини не повернуться в росію найближчими днями”, – запевнив Куушинов.

Related Post

Жителі Херсона знову вийшли на мирний мітинг: окупанти застосували сльозогінний газЖителі Херсона знову вийшли на мирний мітинг: окупанти застосували сльозогінний газ

У Херсоні місцеві жителі у вівторок, 22 березня, вкотре вийшли на мітинг проти окупації міста. Російські війська знову застосували силу проти мирного населення, використавши сльозогінний газ для розгону демонстрації. Про

Про можливість удару по Кримському мосту: якщо буде змога, «ми це обов’язово зробимо»Про можливість удару по Кримському мосту: якщо буде змога, «ми це обов’язово зробимо»

Секретар Ради національної безпеки й оборони України Олексій Данілов заявив, що якщо з’явиться можливість, то удар по мосту через Керченську протоку, який росія звела після окупації Криму, буде завданий. «Якби

Дефіциту солі не буде?Дефіциту солі не буде?

Дефіциту солі не буде. Магазини, виробники консервації та мʼяса знаходять альтернативу зупиненому підприємству «Артемсіль». Війна повністю зупинила роботу найбільшого виробника солі в Україні. Серед населення починається паніка, але магазини та