Зеленський привітав українців із Днем Конституції: «Незламні громадяни незламної країни!»

Президент України Володимир Зеленський записав відеозвернення до українців з нагоди Дня Конституції. Він наголосив Основний закон держави – наш детальний портрет. І саме зараз, коли держава переживає непрості часи, можна побачити основні наші риси. Пише ЦЕ EASY.

Президент підкреслив, що цей документ – точка розвитку, якої вдалось дійти як нашому суспільству, так і державі упродовж багатостолітньої історії.

«Дорогі українці! Незламні громадяни незламної країни! Великий народе з великою історією! Свідоме суспільство правової держави! Ми захищаємо Україну, яка є суверенною, незалежною, демократичною, соціальною та правовою державою.

Наш спротив триває вже 125 днів. Для світу – це восьме диво, для ворога – дев’ятий вал, а для нас – 17 стаття Конституції України. Захист України – це найважливіші функції держави та справа всього українського народу. Ми не маємо іншого вибору, аніж захищати свій вибір. Наш обов’язок – захищати наші права. Права, гарантовані Конституцією», – заявив Зеленський.

За словами президента, у той час, коли Росії байдуже до всіх загроз та ризиків Третьої світової війни, українцям не байдуже до норм третьої статті Конституції, за якою людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека – це найвища соціальна цінність.

Зеленський підкреслив, що змінювати конституційний лад в Україні може тільки народ, який знає, що таке “демократія”, а тому не знає, що таке “п’ятий термін”.

Президент України додав, що всі ми зараз робимо все можливе для того, щоб відстояти, визволити та відновити нашу державу. І ми не маємо права здаватись, адже прагнемо залишити майбутнім поколінням права, які є у нас зараз. І саме за це ми боремось. Але ворог, який не має ані прав, ані свобод, ніколи не зможе цього збагнути.

«Ворог не зможе усвідомити силу, з якою ми готові битися за свою волю, за свої права та свободи. Той, хто не має цього сам, ніколи не позбавить цього інших. Саме тому для нас неминучою є перемога. Для ворога неминучим є покарання. І воно настане. Настане й мир», – підкреслив президент.

Повне звернення Президента України Володимира Зеленського з нагоди Дня Конституції можна подивитися за наступним посиланням: https://www.president.gov.ua/videos/zvernennya-prezidenta-volodimira-zelenskogo-z-nagodi-dnya-ko-2801

 

You cannot copy content of this page