Жінки цих Знаків чим старше, тим красивіше

Астролог назвав кілька таких зодіакальних красунь.

Жінок яких знаків зодіаку вік робить набагато красіше. Є жінки, для яких час не тільки уповільнило свій біг, а немов би повернув назад. З роками вони тільки гарніші. Астрологи назвали кілька таких зодіакальних щасливиць.

Козеріг
Відкриває перелік улюблениць фортуни Козеріг. В юності дівчата цього знака справляють на однолітків враження дорослих, навчених життям жінок. В їхніх очах відчувається невластива молодості серйозність. Конфлікт реального віку і стану душі відбивається на зовнішності дівчини-Козерога.

Але з часом, коли вік душі приходить у відповідність з паспортними даними, оточуючі помічають, наскільки покращала жінка-Козеріг. Впевненість в собі додає їй особливий шарм. Успіх, якого вона досягла в кар’єрі, прикрашає краще будь-яких коштовностей, надає блиск очам. Вона ніколи не вдає з себе фатальну спокусницю, але в ній присутня якась загадка, яка приваблює чоловіків.

В молодості ділової стриманий стиль виглядає трохи безглуздо віком, але з роками набуває стриманий шик. Жінка-Козеріг використовує мінімум косметики, і при цьому примудряється виглядати свіжо і молодо.
Секрет Козерога в тому, що з роками їй стає все цікавіше жити, вона намагається заповнити те, чого свідомо позбавляла себе в молодості. Жінка відкидає обмеження, стає більш розкутою, у неї з’являються нові бажання. А це запорука душевної молодості і руху вперед.

Терези
У ранній юності самооцінка дівчини, народженої під сузір’ям Терезів, коливається немов маятник. Вона занадто сильно переживає період становлення, схильна бачити в собі тільки гірші риси. А внутрішній конфлікт, неминуче накладає на саме симпатичне личко тінь непевності в собі, перетворює гарненьку дівчину в простачку.

Згодом жінка-Терези спочатку інтуїтивно, потім свідомо знаходить власний стиль в одязі, вчиться правильно доглядати за собою. Віртуозно вміє підкреслювати достоїнства за допомогою косметики. Вона починає приймати свої недоліки, вивчає сильні сторони, пізнає себе.

В результаті, коли її подруги починають в’янути, її краса стає очевидною для оточуючих.
Вона розуміє, що світ краси, моди, розкоші – її рідна стихія. Жінки цього знака вміють так підібрати одяг і аксесуари, щоб весь вигляд вийшов не просто вражаюче красивим, але цілісним і гармонійним.

З віком жінки-Терези стають справжніми фахівцями в спілкуванні з протилежною статтю. Чоловіки цінують їх ніжність, чарівність, розум, легкий характер. Терези завжди оточені прихильниками, їм потрібно тільки зробити правильний вибір.

Близнюки
В молодості дівчата-близнюки приваблюють своєю свіжістю, миловидність. Вони легкі і рухливі, віддають перевагу одягу спортивного стилю або образ «УНІС * кс». Близнюки легковажні і безтурботні. Але справжньої краси в цей період в них ще немає.

Дійсно чарівними вони стають з віком, коли в погляді з’являється глибина. Життєві розчарування знімають з дівчини-Близнюка все поверхневе, наносне, відкриваючи її справжню красу. Після любовних прикростей і пролитих сліз, посмішка набуває загадковість. Чоловіки тяжко відводять очі від такої жінки.

Народження дитини прибирає деяку незграбність фігури, надає плавність і витонченість форм. Рухи трохи втрачають поривчастість, стають м’якше. Створюється враження, що біологічний вік жінки-Близнюка – не більше ніж набір цифр в паспорті. Вона по-справжньому починає розкриватися тільки після 30 років.

Близнюків можна назвати прихильниками одного стилю в одязі. Завдяки великому гардеробу, вмілому підбору аксесуарів, бездоганному смаку вони щодня створюють новий, привабливий образ.

Рак
В юності дівчата цього знака бувають кілька закомплексованими, надзвичайно образливими, замикаються в собі. Невпевненість заважає їм розкритися, продемонструвати оточуючим свою красу. Але ж природа щедро обдаровує представниць водної стихії ніжністю, жіночністю, граціозністю.

Всі ці якості розкриваються з часом, коли жінка набуває вміння контролювати емоції, знаходить внутрішній спокій. Справжня краса не сумісна з істериками, образами, поганим настроєм. Впевненість в собі дозволяє розслабитися, зрозуміти, що навколишній світ не такий страшний. Спокій допомагає Раку знайти неповторний шарм.

Їх краса не кидається в очі, вона нагадує воду, від якої неможливо відвести очі. Погляд жінки-Рака може бути те пронизливим, то наївним. Вир її душі приховує несподівані сюрпризи.

You cannot copy content of this page