Жінки цих Знаків чим старше, тим красивіше

Астролог назвав кілька таких зодіакальних красунь.

Жінок яких знаків зодіаку вік робить набагато красіше. Є жінки, для яких час не тільки уповільнило свій біг, а немов би повернув назад. З роками вони тільки гарніші. Астрологи назвали кілька таких зодіакальних щасливиць.

Козеріг
Відкриває перелік улюблениць фортуни Козеріг. В юності дівчата цього знака справляють на однолітків враження дорослих, навчених життям жінок. В їхніх очах відчувається невластива молодості серйозність. Конфлікт реального віку і стану душі відбивається на зовнішності дівчини-Козерога.

Але з часом, коли вік душі приходить у відповідність з паспортними даними, оточуючі помічають, наскільки покращала жінка-Козеріг. Впевненість в собі додає їй особливий шарм. Успіх, якого вона досягла в кар’єрі, прикрашає краще будь-яких коштовностей, надає блиск очам. Вона ніколи не вдає з себе фатальну спокусницю, але в ній присутня якась загадка, яка приваблює чоловіків.

В молодості ділової стриманий стиль виглядає трохи безглуздо віком, але з роками набуває стриманий шик. Жінка-Козеріг використовує мінімум косметики, і при цьому примудряється виглядати свіжо і молодо.
Секрет Козерога в тому, що з роками їй стає все цікавіше жити, вона намагається заповнити те, чого свідомо позбавляла себе в молодості. Жінка відкидає обмеження, стає більш розкутою, у неї з’являються нові бажання. А це запорука душевної молодості і руху вперед.

Терези
У ранній юності самооцінка дівчини, народженої під сузір’ям Терезів, коливається немов маятник. Вона занадто сильно переживає період становлення, схильна бачити в собі тільки гірші риси. А внутрішній конфлікт, неминуче накладає на саме симпатичне личко тінь непевності в собі, перетворює гарненьку дівчину в простачку.

Згодом жінка-Терези спочатку інтуїтивно, потім свідомо знаходить власний стиль в одязі, вчиться правильно доглядати за собою. Віртуозно вміє підкреслювати достоїнства за допомогою косметики. Вона починає приймати свої недоліки, вивчає сильні сторони, пізнає себе.

В результаті, коли її подруги починають в’янути, її краса стає очевидною для оточуючих.
Вона розуміє, що світ краси, моди, розкоші – її рідна стихія. Жінки цього знака вміють так підібрати одяг і аксесуари, щоб весь вигляд вийшов не просто вражаюче красивим, але цілісним і гармонійним.

З віком жінки-Терези стають справжніми фахівцями в спілкуванні з протилежною статтю. Чоловіки цінують їх ніжність, чарівність, розум, легкий характер. Терези завжди оточені прихильниками, їм потрібно тільки зробити правильний вибір.

Близнюки
В молодості дівчата-близнюки приваблюють своєю свіжістю, миловидність. Вони легкі і рухливі, віддають перевагу одягу спортивного стилю або образ «УНІС * кс». Близнюки легковажні і безтурботні. Але справжньої краси в цей період в них ще немає.

Дійсно чарівними вони стають з віком, коли в погляді з’являється глибина. Життєві розчарування знімають з дівчини-Близнюка все поверхневе, наносне, відкриваючи її справжню красу. Після любовних прикростей і пролитих сліз, посмішка набуває загадковість. Чоловіки тяжко відводять очі від такої жінки.

Народження дитини прибирає деяку незграбність фігури, надає плавність і витонченість форм. Рухи трохи втрачають поривчастість, стають м’якше. Створюється враження, що біологічний вік жінки-Близнюка – не більше ніж набір цифр в паспорті. Вона по-справжньому починає розкриватися тільки після 30 років.

Близнюків можна назвати прихильниками одного стилю в одязі. Завдяки великому гардеробу, вмілому підбору аксесуарів, бездоганному смаку вони щодня створюють новий, привабливий образ.

Рак
В юності дівчата цього знака бувають кілька закомплексованими, надзвичайно образливими, замикаються в собі. Невпевненість заважає їм розкритися, продемонструвати оточуючим свою красу. Але ж природа щедро обдаровує представниць водної стихії ніжністю, жіночністю, граціозністю.

Всі ці якості розкриваються з часом, коли жінка набуває вміння контролювати емоції, знаходить внутрішній спокій. Справжня краса не сумісна з істериками, образами, поганим настроєм. Впевненість в собі дозволяє розслабитися, зрозуміти, що навколишній світ не такий страшний. Спокій допомагає Раку знайти неповторний шарм.

Їх краса не кидається в очі, вона нагадує воду, від якої неможливо відвести очі. Погляд жінки-Рака може бути те пронизливим, то наївним. Вир її душі приховує несподівані сюрпризи.

Related Post

6 типів подруг, від яких треба тікати як від вогню6 типів подруг, від яких треба тікати як від вогню

Інакше вони повільно, але вірно зруйнують ваше життя. Майже напевно ви зможете пригадати в своєму оточенні подругу, яка вважає своїм обов’язком опустити вас з небес на землю, нарадити, як краще,

Яким знакам зодіаку категорично протипоказано збирати грошіЯким знакам зодіаку категорично протипоказано збирати гроші

Астрологи кажуть, що далеко не всім людям корисно економити. Є ті, кому потрібно вчитися бути справжніми розтринькувачами і ні в якому разі не збирати. Розберемося, кому з представників зодіаку потрібно

Близнюки мають бути в житті кожної людини, на те є причиниБлизнюки мають бути в житті кожної людини, на те є причини

Астрологи виділили цілих 9 якостей, за які Близнюків потрібно любити і поважати. Вони вважають, що кожному з нас необхідно мати в своєму оточенні хоча б одного представника третього знака Зодіаку.

facebook