Жіноча магія по знаку Зодіаку: всі красуні трохи відьми!

Всі жінки від народження чаклунки. Заперечуй чи ні, але кожна панянка щодня користується магічними чарами, сама того не підозрюючи. Такі здібності є практично у кожної жінки, але варто тільки її розізлити … Чоловіки, стережіться, ваші другі половинки ще ті відьми!

Овен

Передбачення у Овнів – дар згори! Вони мають дивну здатність з’являтися в потрібний час і в потрібному місці. А там, де не потрібно, їх і слід прохолов. Якщо бачиш, як панянка-Овен робить ноги, подумай, може, теж варто скоріше втекти з цього проклятого місця туди, де спокійно і добре …

Телець

Телець – доброї душі людина. Зрозуміло, якщо жінку-Тельця не злити. В іншому випадку вона здатна кинути в твою адресу пару колючих прокльонів, яким судилося збутися. Однак, щоб вивести таку милу панночку з себе, потрібно неабияк постаратися. Якщо ти впорався з цим завданням, бережися! Для хорошої людини Тельцю нічого не шкода.

Близнюки

Жінки-Близнюки мають унікальний дар гіпнозу. Ну звичайно, тільки поглянь на цих ангелів у плоті! Вони з легкістю нав’яжуть тобі чужу думку, варто лише поглянути в їх неземні очі. Благо по натурі своєї Близнюки – істоти добрі і нешкідливі, так що все, що б вони не творили, веселощів заради.

Рак

Дівчата-Раки – щасливі володарки легкої руки. У них все виходить на раз-два, а ти не заздри! Якщо жінка-Рак працює кондитером, її пироги неодмінно найсмачніші, а якщо перукарем – до неї запис на рік вперед. Якщо панянка-Рак знаходить другу половину, то може задушити любов’ю і турботою, якщо чоловік, звичайно, не встигне втекти.

Лев

Левиця, як справжня цариця, не звикла розмінюватися на дрібниці. Дівчина-Лев володіє завидним даром, а саме: відправляти запити прямо у Всесвіт. При цьому відповідь вона отримує моментально і завжди позитивну. Левиця захотіла? Тут же отримала! І навіть руки бруднити приготуванням магічного зілля не доводиться, все на блюдечку. Правда, така магія працює лише для неї.

Діва

Діва здатна буквально читати думки оточуючих, хоча сама вона в магію не вірить. Жінка-Діва переконана, що якби оточуючі хоч іноді включали голову, то телепатами були б всі навколо.

Терези

Дівчата-Терези просунулися неабияк далі і навчилися не тільки сни тлумачити, але і майбутнє передбачати. Однак такі «ворожки» готові розповідати майбутнє буквально кожному зустрічному, причому одну лише чорнуху. А що? Не всі ж карти разом на стіл викладати.

Скорпіон

А ось дівчина-Скорпіон – відьма ще та. Всередині неї живуть справжні демони, готові вирватися назовні лише від одного косого погляду. Якщо ти не сподобався Скорпіону, бережися, друже!

Стрілець

Жінки-Стрільці – справжні чарівниці, здатні з легкістю виконати будь-яке бажання. Правда, бачення у Стрільців завжди власне. А якщо не подобається, не обурюйся. Нічого було просити!

Козеріг

А ось Козеріги в магію і чаклунство не вірять, ну зовсім, ні крапельки. На таких жінок не діє ніяка чаклунська сила. Навіть якщо їх прокляне Стрілець або «добра забажає» Скорпіон, все марно. Ну як може подіяти то, чого в реальності немає, а?

Водолій

Панянки-Водолії всім серцем вірять у прикмети. Правда, інтерпретують їх тільки так, як заманеться їм самим. Пересолила борщ? До грошей це. Чорна кішка дорогу перебігла? І знову – ну точно до грошей. Глянула в розбите дзеркало? Ну ясна річ, до багатства. Адже головне – щиро вірити!

Риби

Приворотне зілля Риб – першокласний нектар, здатний приворожити будь-яку живу істоту на планеті. Ну все, тепер не втечеш. 24/7! Гаразд, можеш іноді ходити на роботу, Адже рибки люблять розкіш.

You cannot copy content of this page